Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél az elsőbbségi...

Ryanairnél az elsőbbségi beszállás, ha ketten vagyunk, azt is jelenti, hogy egymás mellé kerülünk?

Figyelt kérdés
Az utasfelvételnél újabb pénzt akar fizettetni velem az ülésválasztásért. De mindkettőnknek meg van az elsőbbségije.

2019. márc. 5. 17:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglaltok helyet, direkt szetultetnek.
2019. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez két különböző dolog.

Ahogy az első válaszoló is írta helyfoglalás nélkül szinte biztos, hogy nem egymás mellett fogtok ülni.

2019. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed meg, a random ülések 99,999999% hogy még egy sorban se lesznek.

Legutóbb 4-en mentünk elsőbbségivel (aminek amúgy semmi köze az üléshez...) sorolom a random adott üléseket: 33C 4A 5F 2D. Minél később csinálod meg az online check-int, annál “jobb” helyeket kapsz, de együtt sose lesznek mert a Ryanair rendszere legelőször a középső üléseket osztja ki (D,E)

2019. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
*bocsánat, B és E a középső ülések
2019. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát most kiakadtam. Meggyőződésem volt, ha kifizetem az elsőbbségit, akkor előbb szállhatok be és együtt ülhetek a lányommal. Szétültetnek? Nagyon gáz.

Nagyon köszi.

2019. márc. 5. 18:02
 6/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Azt megírná valaki, hogy akkor egy Rómába útra melyik üléseket válasszam? Első utunk, semmi tapasztalat. Köszönöm.
2019. márc. 5. 18:05
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát utána sem néztél, hogy mi a Priority boarding lényege, pedig még le is írja amikor megvásárolod. Amúgy ha 12 évesnél fiatalabb a gyereked, akkor neked 6 euróért kell helyet venned és a gyereket automatikusan melléd ültetik ingyen.
2019. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy honnan vetted hogy priority esetèn egymas mellett ülhettek. Az nem az a szolgáltatas
2019. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Elsőbbségi beszállás annyit tesz hogy elsők között jutsz fel a repülőgépre, illetve felviheted magaddal a kézipoggyászod. Az ültetéshez semmi köze nincs.
2019. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
szerintem teljesen felesleges helyjegyet venni, eddig még mindig tudtam csereberélni a többi utassal, ha az utastársam mellett akartam ülni. de amúgy arra a pár órára nem haltok bele (persze ha nem nagyon fiatal a gyereked)
2019. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!