Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a booking.com-os foglalásokkal? Megbízható oldal szerintetek?

Figyelt kérdés
Görögországba foglaltam, de csak a helyszínen kell majd fizetni, előleget nem kellett utalni. Igaz a kártyaadataimat meg kellett adni. Csak kicsit félek tőle hogy érkezéskor derülnek ki problémák. Voltak rossz/jó tapasztalataitok?

2021. máj. 7. 07:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

#9 nem vagyunk kíváncsiak hány diplomád van nem lényges, büfé szakokról.


A booking megbízható, de az már más kérdés, hogy a szállás adó is az e. Nekünk már volt olyan, hogy a bookingon foglaltunk, de a szállás szar volt, de ez nem a booking hibája volt.

2021. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy volt szar a szállás? Más volt, mint amit megígértek?
2021. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
11 minket meg a véleményed nem izgat, meg a timike se álnéven :)
2021. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

Nem írtam, hogy Timikének igaza van, csak nem értem miért pattogsz itt a diplomáiddal.

Ahhoz képest, hogy nem izgat még is válaszoltál. ;)

Hol van timike álnéven?

2021. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj :) senki nem pattogott
2021. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem irigykedem, nekem is van diplomám. Csak az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy akinek van az intelligens, hát sajnos vannak kivételek...
2021. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy penzes nyugat-europai is bizalommal fordul hozza. Nem engedhetik meg maguknak, hogy ne legyenek jok, epp ezert a legjobb.
2021. máj. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Zárolták egy összeget a foglaláskor és sajnos a visszamondás után még két héttel se kaptam vissza a pénzt. Így megy ez itt?
2021. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szólj a szállodának, hogy mi lesz már. Ha nem reagálnak, vagy csak a bookingon tudod elérni őket, akkor szólj a bookingnak.
2021. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!