Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Védettségi igazolvány kell az...

Védettségi igazolvány kell az apartmanokba is?

Figyelt kérdés
Tehát ha családdal egy egész házat kiveszünk, ahol rajtunk kívül senki más nincs, a tulajjal sem találkozunk, oda is kell igazolvány?

2021. jún. 13. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Elvileg kell.

Mert a következő bérlő elkaphatja tőled.

2021. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen kell.. szóval a szállás nekem is kilőve idénre úgy néz ki :D
2021. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És esetleg ha csináltatok pcr tesztet?
2021. jún. 13. 13:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam volt róla szó, de jelenleg üdülési céllal csak oltási igazolvánnyal vehetsz ki szállást, apartmant, hotelt, szobát, bármit...


És ahogy írták neten el is kérik, mert nem kockáztatnak a szállásadók azért a pár 10.000 forintért amit ott hagynátok. Cserébe milliós büntetést kapnak ha lebuknak.


Megpróbálhatsz felhívni egy-két helyet, hogy elfogadnak-e csak PCR tesztet de szerintem nem.


Én is megyek majd pár hét múlva nyaralni, és a szállás nekem is kilőve emiatt :)

De én "szerencsés" vagyok mert nem családdal megyek, így akár meg tudom oldani az alvást sátorban is.

2021. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Mi olyan nehéz egy ingyenes oltást beadatni?
2021. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg agyhalál közeli állapot kell ahhoz kérdező, hogy egy oltás helyett itt kérdezősködj + pcr teszttel vacakoljál.

Tényleg ennyire nehéz megértened az oltás fontosságát? Tényleg ennyire jó neked, hogy bambán nézel magad elé?????

2021. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neked az miért fáj, ha nem szeretném az oltást?

Te pedig menj agymosott birkaként a többi oltott után.

2021. jún. 14. 09:53
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Az számomra is felfoghatatlan és mélyen dühítő, hogy egy zárt magánszállás miért nem fogadhat saját felelősséggel bárkit. Hiszen mi magunk is saját felelősséggel választjuk meg partnerünket, Oltott ugyanúgy tovább terjesztheti, illetve nekem egyfajta hitvilágom van erről és nem egyezik a tudománnyal.

S ha már utóbbit mondtam: spirituálisként én sem élek oltással, miközben autoimmun-betegség mellett gyengének kéne lennem és mégis rekordmagasságú ellenanyaggal rendelkezek. Rászántam a pénzt, mert úgyszólván tudtam előre az eredményt. Úgyhogy legalább a nép egymás között hagyja már abba az oltás erőltetését és a szétzilálást!! Egészségügyi ismerőseim elhűltek, ahogyan meglátták az eredményemet - a betegségem ismeretében. Nincs tudományos magyarázat az egészre.

2021. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Illetve azt kihagytam, hogy magánszálláson csak kötelező köröket kell futni a tulajjal és utána magunkban maradunk. Ugyanúgy kell takarítani és légtisztítást végezni, mint most az oltottak után. Akkor miről beszélünk?? Erre senki nem számított, nem volt még kártyám, tönkrement egy pünkösdi üdülésem, és konkrétan a szállásadók is fel vannak háborodva ettől.
2021. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére az ilyen hülyék miatt marad hely a szállásokon.
2021. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!