Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi történik ha nem fizetek...

Mi történik ha nem fizetek letétet a szállásra érve?

Figyelt kérdés

Ugye sok szállás kér letétet az esetleges károk miatt, ez főleg a Bookingos rendszerben van, Airbnb nem.

Ahol nézegetek szállást külföldön olcsó szállások legtöbbje 100-200€ letétet kér. De ugye a magamfajta ember nem azért akar ilyen olcsó apartmanban lenni mert amúgy kőgazdag és 5* szállodát is megtudná fizetni, hanem mert erre van pénze, a 100-200€ félretenni 1 hétre pl nincs mivel számos kiadással jár egy külföldi nyaralás, de belföldi is.


Tehát mi történhet ha megérkezik vki egy szállásra de nem fizeti ki ezt?

Természetesen az igazolványt és az elérhetőséget megosztja a szállásadóval, tehát ha kárt okozott akkor behajtható utólag.



2023. júl. 30. 13:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyedül utazom, van pénzem amire kell, csak pont az a 35-70k nincs parkoltatni 1 hétig. Nyilván ha 6-an foglalnánk akkor nem is számítana.
2023. júl. 30. 16:09
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha nincs 35 ezer forintod, mit csinálsz, ha történik veled külföldön valami?
2023. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

“ Egyedül utazom, van pénzem amire kell”


Nem, nincsen, hiszen itt sírsz, hogy nincs 100 euród letétre.

2023. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te kötözködsz. Nem tudom, neked mi az olcsó apartman kategória, de nem hiszem, hogy sokból tartana olyat találni, ami árban megfelel. Olyan beállítás nincs is a bookingon, hogy kaució nélkül, eleve úgy van az összes. Most rákerestem a horvát szállásokra egy hétre egy emberre, a 30 legolcsóbban nincs kaució, és 120 euroért össz-vissz már tudsz bérelni tengerparti szállást, ha ez neked drága, akkor maradj otthon.
2023. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Eddig is tudtam, hogy nem érdemes itt kérdést kiírni mert olyan sok öntelt, izgága huszármagyar van akiknek a normális kommunikáció ismeretlen.
2023. júl. 30. 18:26
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális válaszokat kaptál. Arról nem a válaszolók tehetnek, hogy neked nincs pénzed, meg hitelkártyád sem. Még mindig nem linkeltél be egy olcsó szállást sem, ahol állítólag kauciót kérnek, hogy megnézhessük.
2023. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem rémlik hogy egyszer mentünk egy helyre ahol a kiírás szerint lett volna letét, de végül nem kérték.
2023. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó booking foglalásunknál helyben fizetve is leszedtek 150 dollár depositot, amit már visszakaptunk. Korábban nem emlékszem ilyesmire.
2023. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran utazom.

Viszont én már találkoztam ilyennel, legutóbb pl. Olaszországban.

Az irodában ahol átvettük a lakáskulcsot volt a falon egy tábla, hogy felnőtt nélkül utazó fiataloknak 500 Euro letétet kell letenni.

Nyilván meg van az előzménye ennek.

2023. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!