Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogy működi Airbnb-nél a...

Hogy működi Airbnb-nél a fizetés vendégként?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy éjszakát Madridban tölteni. Még sohasem Airbnb-ztem. Most regisztráltam Google-fiókkal, viszont kér útlevélmásolatot és bankkártyaadatokat CVC kódot is! Nektek is kérte? Biztonságos ezeket megadni? Nekem ez így nagyon nem tetszik, őszintén, de Hostalban már lehetetlen szállást találni, én is nagyon lesokkolódtam ezen. Mik a tapasztalatok? Nektek is kérte ezeket az adatokat? Biztonságos?

2023. okt. 29. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kérte és biztonságos.

A hostelnek is oda kéne adnod az útleveledet és ők is beszkennelnék. Ha kártyával fizetsz, azt is oda kell adnod.


Több millió felhasználója van az airbnb-nek, ha kiderülne, hogy nem biztonságosan tárolja a személyes adatokat, akkor az brutális károkat okozna a cégnek.

2023. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!