Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy szálláson teszem azt 7...

Ha egy szálláson teszem azt 7 éjszakát szeretnél eltölteni ,akkor miért kell 8 napot kifizetni?

Figyelt kérdés
eddig bármely szálláson is jártam ,foglalási naptól kezdve a lefoglalt ideig maradhattam. vagyis ezen napokban aludhattam a szálláson.pl 5-12-ig tehát 7 éjszakát ,és 13-án 10:00-kor el kellett hagynom azt. a napokban jöttem haza külföldről és most is foglaltam egy szobát és dettó megintcsak hírdetve úgy volt mint a többi xy Ft/ éjszaka .példának okáért legyen egy éjszaka 7500ft. szóval ha én 7 éjszakára foglalok szobát akkor mi a brantért fizettetnek ki velem 8-at és miért tüntetik úgy fel hogy 1 nap 7 éjszaka? azt gondolom ha valaki éjszakákra hivatkozva ad ki szállást és megad egy konkrét összeget annak azon felül nem szabadna többet követelnie hisz innentől az egész ár amiért szobát ,éjszakát szeretnél foglalni megtévesztés

dec. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
elnézést ...most nézem hogy rosszul adtam meg bizonyos adatot ..ami úgy helyes ahogy van xd szóval javítva a dolog úgy néz ki hogy 6 napot jelölsz ki a foglaláskor . legyen az hétfő-szombat. 5-11 te ezeken a napokon szeretnél ott aludni d.......wait .miért van az hogy ha napokban számolom az éjszakákat akkor az úgy annyi éjszaka ahány nap ,de ha dátumilag akkor egyel mindig több pl hétfő-szombat így pont 6 éjszaka de 5-11 így már 7 lenne..mi ez??? tudom bolond vagyok de ezen agyalok napok óta xd
dec. 7. 09:18
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

".pl 5-12-ig tehát 7 éjszakát ,és 13-án 10:00-kor el kellett hagynom azt."

Ha 13-áig maradsz, akkor az már 8 éjszaka...


A legtöbb helyen éjszakákért fizetsz. Bejelentkezés általában 15:00-tól, kijelentkezés 10-12-ig.

dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 éjszakára veszed ki, "dátumilag" az is két naptári nap lesz.


Pl. megérkezel 7-én este és kijelentkezel 8-án délelőtt.

dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
igen 3-as valóban ,de éjszakáért kérik a pénzt ,az meg 1 éjszaka akárhogy nézzük. és 2-es, oké hogy úgy egyel több jönne ki ,de ha a 5-ét hétfőnek és a 12-ét vasárnapnak vesszük az úgy 7 éjszaka és nem 8 ..szóval ez az ami számomra nem okees
dec. 7. 09:49
 5/46 A kérdező kommentje:
arról nem beszélve hogy hiába akarsz 7 éjszakát eltölteni és hétfő-vasárnap a szálláson aludni az dátumilag vagyis ismétlem magam 5-12 ig 8 ra jön ki ahogy kettes te is említetted, és ezért még egy éjszakát el is bukik az ember ..tehát 6 éjszaka után (szombati éjszaka után) vasárnap 12-én, 10 órakor el kell hagyni a szállást. szóval 7 éjszakát fizetünk 6 éjszakáért cserébe.
dec. 7. 09:57
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

"ha a 5-ét hétfőnek és a 12-ét vasárnapnak vesszük"

Új naptárt találtál fel?

Hétfő - 5.

Kedd - 6.

Szerda - 7.

Csütörtök - 8.

Péntek - 9.

Szombat - 10.

Vasárnap - 11.

Hétfő - 12.


Vagy csak trollkodsz?


Ha ennyire nem megy a matek, akkor írd le a dátumokat kötőjellel elválasztva és számold meg a kötőjeleket, annyi éjszakát kell majd fizetned:

5-6-7-8-9-10-11-12

dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
6-os , 5-étől számolj el 12-éig az ujjadon ...majd meglátod kinek nem megy a matek xd
dec. 7. 10:20
 8/46 A kérdező kommentje:
de azt látod egyébként hogy hétfőtől-hétfőig 8 nap van ..de éjszaka csak 7 ,mert hétfőn már nem alszol ott ..erről van szó ..nem tudom ezen mit nem lehet megérteni xd
dec. 7. 10:23
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy csak 6 éjszaka, szóval magaddal veszekedsz...
dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
öhm ...bocs srácok csak próbáltam volna megértetni magam de belebonyolódtam a dolgokba . a lényeg az hogy fizettem 6 éjszakát szombat-csütörtök éjszakával bezárólag dátumilag 2.-7. vagyis nekem a 7-ei éjszaka után ,másnap Péntek ami 8-ára esik délelőtt 10kor kellett volna elhagyni a szállást, de a szállást kiadó már 7-én délelőtt kiadta volna az utam reggel 10-kor és a foglaló honlap is 6 nap 5 éjszakának titulálja a foglalást ,mikor éjszakákért kérik el a pénzt. szóval ha 6 éjszakát akarok eltölteni akkor az 6 legyen és ne 5..itt igazából erről van szó.
dec. 7. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!