Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy szálláson teszem azt 7...

Ha egy szálláson teszem azt 7 éjszakát szeretnél eltölteni ,akkor miért kell 8 napot kifizetni?

Figyelt kérdés
eddig bármely szálláson is jártam ,foglalási naptól kezdve a lefoglalt ideig maradhattam. vagyis ezen napokban aludhattam a szálláson.pl 5-12-ig tehát 7 éjszakát ,és 13-án 10:00-kor el kellett hagynom azt. a napokban jöttem haza külföldről és most is foglaltam egy szobát és dettó megintcsak hírdetve úgy volt mint a többi xy Ft/ éjszaka .példának okáért legyen egy éjszaka 7500ft. szóval ha én 7 éjszakára foglalok szobát akkor mi a brantért fizettetnek ki velem 8-at és miért tüntetik úgy fel hogy 1 nap 7 éjszaka? azt gondolom ha valaki éjszakákra hivatkozva ad ki szállást és megad egy konkrét összeget annak azon felül nem szabadna többet követelnie hisz innentől az egész ár amiért szobát ,éjszakát szeretnél foglalni megtévesztés

dec. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

29 nehogy azt mondd nekem hogy vasárnap nincs éjszaka mert lefejelem a billenbf,ajpdakhdh


30 ebben az a poén hogy az email-t se tudom visszanézni amire küldték a visszaigazolást mert másik laptopon vagyok azóta és nem tudok belépni a régi gmail fiókomba jelszó hiányában szóval ez számomra örök rejtély marad ,de elég sanszos ,hogy benéztem az árat xd

dec. 7. 14:06
 32/46 anonim ***** válasza:
29: ugye csak viccelsz
dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

29 vagyok. Miért viccelnék? 7 nap között 6 éjszaka van. A vasárnap-hétfőné a hétfő már a nyolcadik nap.

Egyszerűsítsek? hétfő és kedd az ügye kettő nap. És hány éjszaka? Egy

dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Akkor lássuk a kérdést más szempontból, megcsavarva kicsit csak egy röpke gondolatkiserlet kedvéért:


Mit értünk "nap" alatt? A 00:00:01-től 23:59:59-ig tartó időszakot? Mert ha igen, akkor egy TELJES éjszaka (~6-tol reggel 6-ig, mondjuk), az bizony két napot is érint és akkor jogos elkérni ket nap árát egy ottalvásért.


Bónusz: az aznap beköltöző újabb vendég szintén kifizeti az aznapi napot, szóval így kétszeres a szálloda bevétele ;)


De!


Ha az ott tartózkodás időtartamát nézzük, akkor ha csak aludni mész oda, akkor az legyen mondjuk bruttó 10 óra, becsekktől kicsekkig, azért pofátlanság lenne azért NAPI árat kérni. Hiszen egy tömegközlekedés NAPIjegye is 24 óráig szól, ennélfogva ha kifizetsz egy napi díjat, odamehetnél éjfélkor is és következő éjfélig maradhatsz. Csak ugye, a recepcióst is fizetni köll..

dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
ezen már ne feszüljetek gyerekek..itt a baki az volt hogy nem 5500 hanem 6500 volt egy éjszaka eltöltése .. ezért nem egyezett számomra az éjszaka értéke az ott töltött napokkal.. így okés a dolog,de 33 az amiről beszélsz az egy fszság már ne is haragudj xd
dec. 7. 15:42
 36/46 anonim ***** válasza:
Én nem trágárkodtam veled. Mi a hiba abban, hogy két nap között egy éjszaka van? He?
dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
attól mert a vasárnap hétfőbe megy át attól még az este a vasárnapé..jól nézne már ki ha hétfőn este 6kor azt mondanád hogy már kedd van :DD
dec. 7. 15:48
 38/46 A kérdező kommentje:
és nem abban van a hiba hogy két nap közt egy éjszaka van ..senki nem erről beszélt xd
dec. 7. 15:49
 39/46 A kérdező kommentje:
"hétfő és kedd ugye az kettő nap. És hány éjszaka? egy " ez se éppen helytálló mert kedden is van éjszaka ..szóval hétfőn is és kedden is van egy este ,tehát a válasz a B ...a kettő
dec. 7. 15:52
 40/46 anonim ***** válasza:

Én feladom barátom! Ennyire nem fontos nekem, hogy értelmet csöpögtessek beléd.

Ha csak a szállásokra szorítkozunk: nincs egyetlen ajánlat sem sehol, hogy 3 nap 3 éjszaka, 2 nap, 2 éjszaka stb. Olyan van, hogy 3 nap, 2 éjszaka; 2 nap, 1 éjszaka.

És miért mert két nap között egy teljes éjszaka van csak. Az első nap hajnalán még nem vagy a szállásodon, a második nap estéjén meg már nem.

dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!