Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy szálláson teszem azt 7...

Ha egy szálláson teszem azt 7 éjszakát szeretnél eltölteni ,akkor miért kell 8 napot kifizetni?

Figyelt kérdés
eddig bármely szálláson is jártam ,foglalási naptól kezdve a lefoglalt ideig maradhattam. vagyis ezen napokban aludhattam a szálláson.pl 5-12-ig tehát 7 éjszakát ,és 13-án 10:00-kor el kellett hagynom azt. a napokban jöttem haza külföldről és most is foglaltam egy szobát és dettó megintcsak hírdetve úgy volt mint a többi xy Ft/ éjszaka .példának okáért legyen egy éjszaka 7500ft. szóval ha én 7 éjszakára foglalok szobát akkor mi a brantért fizettetnek ki velem 8-at és miért tüntetik úgy fel hogy 1 nap 7 éjszaka? azt gondolom ha valaki éjszakákra hivatkozva ad ki szállást és megad egy konkrét összeget annak azon felül nem szabadna többet követelnie hisz innentől az egész ár amiért szobát ,éjszakát szeretnél foglalni megtévesztés

dec. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
vagyis jó volt a példa csak nem 7 hanem 8 nappal kellett volna írnom xd de bakki, ezt azt hiszem ezt a témát kicsontoztuk teljesen
dec. 7. 12:42
 22/46 A kérdező kommentje:
20-as --pont ez az ,hogy a szállást lefoglaló honlap tünteti fel rosszul --mert az utolsó napra vonatkozó foglalást távozási időnek tünteti fel ,annak ellenére hogy azt a napot,estét is 100%-ban kifizeted
dec. 7. 12:45
 23/46 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán becsaptak, 6500 Ft/éj áron szálltál meg.
dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
De melyik oldal? Csak hogy ne a levegőbe beszéljünk.
dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért írogatsz nekem privát üzeneteket a diplomámról? Akárki is vagy, foglald el magad kérlek értelmes dologgal, engem pedig akármi is az, kéretik belőle kihagyni. Köszi!
dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Dobjuk el egy kicsit a foglalást. Hétfőtől vasárnapig hány nap van? És éjszaka?
dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

24 azért nem akarom megnevezni nehogy akármi baj is legyen belőle, de most mentem a honlapra és már ahogy írtad is 6500-nak van hírdetve :O én meg amúgy nem tudom miért napok óta ez járt a fejemben ..hogy csak én nem értem az egészet és én vagyok zakkant de így minden világos


25--én voltam aki gratulált a diplomádhoz üzenetben ,mivel nem lehet a szabályzatban leírtak alapján a kérdés témájától eltérő témába belekezdeni.de egy gratulációba még senki nem dobta fel a talpát tudtom szerint xd

dec. 7. 13:29
 28/46 A kérdező kommentje:
26 köszi a részvételi ötleted de így minden okees vagy legalábbis félig xd 6500-al számoltak/ éjsszaka nem 5500-al ..minden megoldva csak mikor először foglaltam 5500 volt kiírva ez idő alatt változhatott meg..ezért nem jött ki a matek se pénz és se idő szerint..de attól egy 7-ben 7 éjszaka van xd
dec. 7. 13:34
 29/46 anonim ***** válasza:

28.! Egy hétben 7 éjszaka van.

1 hétfő-kedd

2 kedd-szerda

3 szerda-csütörtök

4 csütörtök-péntek

5 péntek-szombat

7 szombat-vasárnap

dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megnevezheted.


De ezek szerint te nézted be.

dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!