Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy szálláson teszem azt 7...

Ha egy szálláson teszem azt 7 éjszakát szeretnél eltölteni ,akkor miért kell 8 napot kifizetni?

Figyelt kérdés
eddig bármely szálláson is jártam ,foglalási naptól kezdve a lefoglalt ideig maradhattam. vagyis ezen napokban aludhattam a szálláson.pl 5-12-ig tehát 7 éjszakát ,és 13-án 10:00-kor el kellett hagynom azt. a napokban jöttem haza külföldről és most is foglaltam egy szobát és dettó megintcsak hírdetve úgy volt mint a többi xy Ft/ éjszaka .példának okáért legyen egy éjszaka 7500ft. szóval ha én 7 éjszakára foglalok szobát akkor mi a brantért fizettetnek ki velem 8-at és miért tüntetik úgy fel hogy 1 nap 7 éjszaka? azt gondolom ha valaki éjszakákra hivatkozva ad ki szállást és megad egy konkrét összeget annak azon felül nem szabadna többet követelnie hisz innentől az egész ár amiért szobát ,éjszakát szeretnél foglalni megtévesztés

dec. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
40,nem érted hogy a felmerült probléma már rég meglett oldva ? elmondtam hogy mi volt a hiba ..legyen már világos és ne értetlenkedj itt
dec. 7. 16:03
 42/46 anonim ***** válasza:
Te vesztetted el a fonalat. Annyi ejszakat fizetsz, amennyit maradsz. Bejelentkezes, kijelentkezes ideje adott.
dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
29-33: csak épp teljesen mást írtál, és a sorszámozás se jött össze.
dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Am az komoly, hogy még mindig ezen megy itt a vita xd


Kérdező, ha egy versenyen veszel

dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
A komment második fele nem ide, bocsi! Xddd
dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

44 ..vannak akik nem tudják mikor kell a háttérben vonulni xd


mindettől függetlenül kívánok mindenkinek kellemes ünnepeket stb stb ..

dec. 8. 09:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!