Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy szálláson teszem azt 7...

Ha egy szálláson teszem azt 7 éjszakát szeretnél eltölteni ,akkor miért kell 8 napot kifizetni?

Figyelt kérdés
eddig bármely szálláson is jártam ,foglalási naptól kezdve a lefoglalt ideig maradhattam. vagyis ezen napokban aludhattam a szálláson.pl 5-12-ig tehát 7 éjszakát ,és 13-án 10:00-kor el kellett hagynom azt. a napokban jöttem haza külföldről és most is foglaltam egy szobát és dettó megintcsak hírdetve úgy volt mint a többi xy Ft/ éjszaka .példának okáért legyen egy éjszaka 7500ft. szóval ha én 7 éjszakára foglalok szobát akkor mi a brantért fizettetnek ki velem 8-at és miért tüntetik úgy fel hogy 1 nap 7 éjszaka? azt gondolom ha valaki éjszakákra hivatkozva ad ki szállást és megad egy konkrét összeget annak azon felül nem szabadna többet követelnie hisz innentől az egész ár amiért szobát ,éjszakát szeretnél foglalni megtévesztés

dec. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Ha 7-éig foglaltad, akkor 7-én délelőtt kell távoznod.

2-7-éig az 5 éjszaka.

dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem igazán értem, mit kell ezen annyit matekozni. Eddig mindenhol, ahol jártam, /éj volt az ár.


Olyanról nem hallottam , hogy ha egy éjszakára mész, két NAPOT fizetsz ki. Nem is értem, mit jelent a két NAP, amikor a be és kicsekkolás is napközben, valahol a nap felénél van...

dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
11 tagolom akkor xd.. 2. (egy éjszaka) 3. (kettő éjszaka) 4. (három éjszaka) 5.(négy éjszaka) 6. (öt éjszaka) 7. (hat éjszaka) ..de értem azt is te miről beszélsz ..érkezés-távozási napról. de itt foglalási napok vannak. mikorra ,melyik napokra,estékre akarsz szobát foglalni. de ha a 7-ét távozási időpontnak vesszük,akkor arra a napra nem számolhatnának fel költséget a vendég részére. Itt meg az van hogy 6 éjszakára foglalsz szobát . 5500ft/éj szóval ebből kifizetek 32500-ft-ot ,(érthetetlen okból kifolyólag ,mert 33ezernek kellene lennie).2-7-ei nappal,éjszakával bezárólag. Így fizettem mindegyik estére .tehát 6 estére. de ha 7-én reggel el kell menjek ,akkor az 5 éjj,így hogy nincs 6 este mire fizetek plussz 5000-ft-ot?
dec. 7. 11:45
 14/46 A kérdező kommentje:
szóval ez így ebben az esetben a foglalást lebonyolító honlap..nem nevezem nevén,megtéveszti az embereket és hgy ez tudatos-e a szállást kiadónál ,nem tudom ,de mindenképpen helytelen szerintem..egyébként 12-es köszi a megerősítésed
dec. 7. 11:54
 15/46 anonim ***** válasza:

12-es voltam, és egy kis adalék: sőt mi több, én jártam olyan helyen, ahol volt olyan opció, hogy "fél éjszaka", vagyis ha késő este csekkolsz be és másnap reggel elhagyod a szállást, akkor csak az X %-át fizeted a /éj árnak.


Csóró diákként nagyon jó tud lenni az ilyen.


De ez sehol sem számít 2 napnak, főleg ha 24 órát sem vagy az adott helyen:D

dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
az úgy valóban korrekt .."csóró diákként" (?) tán egyetemista vagy? xd
dec. 7. 12:08
 17/46 anonim ***** válasza:
16. Már nem vagyok az :)
dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"vagyis ezen napokban aludhattam a szálláson.pl 5-12-ig tehát 7 éjszakát ,és 13-án 10:00-kor el kellett hagynom azt."


5-én ott aludtál, ez 1 éjszaka.

6-án ott aludtál, ez 2 éjszaka.

7-én ott aludtál, ez 3 éjszaka.

8-án ott aludtál, ez 4 éjszaka.

9-én ott aludtál, ez 5 éjszaka.

10-én ott aludtál, ez 6 éjszaka.

11-én ott aludtál, ez 7 éjszaka.

12-én ott aludtál, ez 8 éjszaka.

13-án eljöttél, már nem aludtál ott, tehát 8 éjszakát voltál ott.

dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
18 az a példa szr volt ..xd már én is belebonyolódtam ,de le is írtam..olvasd el amit,amiket legutóbb leírtam és megérted
dec. 7. 12:36
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Uhhhhhh, gyerekek, azért ez nem atomfizika: vedd elő a kis kezedet, számold meg, hányszor csicsikáltál (vagy tervezel) a kívánt helyen és azt szorozd be a megjelölt egységárral. Számológép megengedett. No, ez lesz a kis összeg amit le kell perkalnod. Sok sikert!
dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!