Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Angliában hogy vannak a...

Angliában hogy vannak a lakásbérlés árai?

Figyelt kérdés
Találtam lakást havi 470 fontért. Egész jó ár, azonban ott hogy van a rezsi? Ott a bérleti díjba beleszámít, vagy pluszba kell fizetni? Leírásban nem találok erről semmit.
2013. aug. 16. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:28

Lehet hogy te nem fizetsz 140 fontnál több rezsit, én 3 szobás lakásban élek a családommal, és a villany, víz és gáz is eléggé megy nálunk. Általában havi 200 fontokat fizetek rezsit jómagam is.. De ha olvastad amit írtam akkor értelmezhetnéd is.. Írtam hogy 60-150 font vagyis spórolástól függ ki mennyi rezsit fizet.. Ha jól tud spórolni akkor havi 100 font rezsiből is kijön valaki...


Kedves kérdező..

1 szobás apartmanba hogy akartok ketten menni????

Ha egyáltalán tudsz bérelni lakást szokott lenni az ügynökségen olyan is, hogy ki van kötve mennyien lakhatnak ott. Ezzel akarják elérni azt hogy ne legyen az hogy valaki kibérel egy kislakást és beköltözik rajta kívül vagy 10 ember..

2013. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezt első találatként dobta ki, még nem most mennék ki csak kíváncsi voltam hogy miként vannak számolva az árak.
2013. aug. 16. 20:34
 13/13 anonim ***** válasza:
tanácsolom hogy ne lakásokat hanem szobákat nézzél. Azt biztosan ki tudsz majd venni.. Lakást nem..Felesleges is vele foglalkoznod. A szobabérlésnél benne van a rezsi költség..Ott annyit fizetsz amennyit mondanak.
2013. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!