Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában lakásbérlés, hogyan?

Angliában lakásbérlés, hogyan?

Figyelt kérdés
3 hónapra kiszeretnék menni Angliába 1 hónapot ismerösnél laknék aztán a másik 2 hónapra kibérelnék egy lakást,de ismim azt mondta,hogy ez lehetetlen,mert Angliában csak úgy adnak ki lakást ha viszek angol munkáltatótól papírt magyarán csak akkor ha van kint angliában munkám?? Vagy hogy működik? Előre köszi a válaszokat!
2011. máj. 30. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol szeretnél lakást kivenni? Tudod egy kevésbé forgalmas helyen, kisvárosokban egy egyszobás lakás 1 hónapra több, mint 100ezer forint. Szobát jobb áron bérelsz ennél.

Azt nem tudom, h mi kell lakásbérléshez. Én úgy is, h dolgoztam csak szobabérlésre futotta.

2011. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. A lakás árakkal tisztában vagyok,csak azt nem tudom,hogy most akkor vehetek ki lakást vagy nem.... Ja Nottingham ide mennék. Szoba bérlés meg azért nem jó nekem,mert nem szeretnék 4-8 ismeretlennel együtt lakni.
2011. máj. 30. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, en tapasztalatbol mondom, nem tudsz berelni 2 honapra hazat. A szerzodesekben 6 honapot ala kell irnod, 1 havi depositot (kaukciot) kernek elore minimum, Ezt irodaja, foberloje valogatja van aki tobbet, van aki kevesebbet.Plussz kell meg munkaltatoi igazolas, es az elozo foberlodtol egy referencia level mely igazolja, az elozo berlemenyedet is rendesen fizetted. Ha nem dolgozni jossz ki javaslom inkabb szobat berelj vmi motelban vagy turistaszallon. A lakasberles 2 honapra nem fog menni. Legalabb is legalisan.
2011. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen egész lakást bérelni szerintem is bajos, még szobánál is van, hogy 6 hónapra alá kell írni és referenciát legalább kérnek, ha munkáltatóit nem is... De amúgy van amikor nagyon ki akarnak adni valamit és eltekintenek ettől. Szerintem amikor kimész, akkor ott helyben menj be közvetítőkhöz és megmondod mit akarsz. Ha nem tudsz lakást bérelni, akkor még mindig bérelhetsz szobát...
2011. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. jún. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!