Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bécsben melyik a lehető...

Bécsben melyik a lehető legolcsóbb szállás?

Figyelt kérdés
Bécsben tervezek dolgozni, viszont a munkáltató nem fizet szállást, illetve nem is tud segíteni a szállásban. Melyik lenne a lehető legolcsóbb szállás? Hallottam kollégiumról is hogy az olcsóbb, de nem tudom hogy az csak diákoknak van-e fent tartva, hisz vannak helyek ahol nem csak diákoknak. Valaki erről tud valamit? Illetve bármilyen ötlet érdekel, lényeg hogy a lehető legolcsóbb legyen a szállás.
2013. nov. 9. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legolcsóbb ha csak egy szobát bérelsz valahol. Csatlakozz "magyarok Ausztriában, magyarok Bécsben, stb" FB csoportokhoz, ott biztos tudnak segíteni hogy hol érdemes körülnézni, lehet hogy szállás is van épp.
2013. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha tartósan ott tartózkodsz, de azért rendszeresen hazajársz Magyarországra, azaz nem az egész életedet éled a szálláshelyen, akkor legolcsóbb egy szoba egy olyan lakásban, ahol többen laktok.


Vannak ilyen fórumok stb., ahol a kint élők kommunikálnak, fuvarokat szerveznek maguknak stb.


Ez talán a legnépszerűbb (apróhirdetésekkel, fórummal): wungarn.at

2013. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!