Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy spanyol nyaralást egy...

Egy spanyol nyaralást egy hétre ki lehet hozni 350-400 ezer ft-ból,5 főnek, tengerparti, normális szállással, kajával, mindennel együtt?

Figyelt kérdés
2 felnőtt, 3 gyerek.

2014. jan. 20. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez csakis attól függ, mikor szeretnél menni, és milyen igényeid vannak.

Ha te magad veszed a repülőjegyet, te szervezed a szállást, nem akarsz minden étkezést magad megoldani, ja és nem a július végi, augusztus eleji csúcsszezonban mész, akkor még haza is hozhatsz pénzt.

Spanyolország egy nagyon kellemes hely, nehéz melléfogni vele.

2014. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam, ... ha nem akarsz minden étkezést étteremben megoldani lett volna...
2014. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fapadossal ugy kiszamolva,hogy a legolcsobb napokon utazzatok es apartmanban lakjatok ahol tudsz fozni,ugy szerintem igen. De a fizetos programok, pl allatkertek, vizishow, stb felejtos. A tengerparti lazulashoz szerintem eleg.
2014. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

70 ezer ft egy hétre per fő? Kizárt. A repjegy, még ha meg is ússzátok 30-40 ezer forintból, akkor marad 30 ezer egy hét szállásra és kajára?? :)


Teljességgel lehetetlen. Ennyiből még Budapest sem jönne ki.


Én voltam pár éve egy egyetemi bolgár nyaraláson. 24 órás busz út, plusz 3 csillagos apartman. Kajával együtt 130-ba került.


Én a helyedben dupla ennyivel számolnék. Ha a gyerekek nagyon kicsik, és kaptok rájuk 50%-ot, akkor egy fokkal jobb a helyzet, de 400ból kizárt.

2014. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért jó ez az oldal, mert sokszínűek a válaszok.

Például elhangzik a másik oldal véleménye is, azoké, akiknek fogalma nincsen róla, hogyan kell olcsón összeszervezni az utat. És ettől magabiztossá válnak.

Szerintem a helyes kérdés az, hogyan LEHET megcsinálni.

Mert simán meg lehet. :)

2014. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4: Azért attól függ, hogy hová és mikor mennek. Pl. Spanyolországban ha nem Marbella forgalmasabb részére mennek, hanem pl. tengerparti faluba, ahol nincs élénk társasági élet hanem csak a tengerpart, akkor találhatnak olcsó szállást. Ahol mi laktunk egy évig, az a lakópark csak július-augusztusban volt tele, ha pl. júni közepe-vége felé mennek, akkor már olcsóbb. 10 hónapig meg kongott az ürességtől, úgyhogy szezonon kívül biztos lehet találni elfogadható áron.

Ahol először laktunk, ott evőeszközök, étkészlet, kenyérpirító és néhány edény is volt.


Ha nem járnak étterembe, csak megveszik a Lidl-ben vagy a Mercadonában a kaját, akkor is spórolhatnak. Én erre a hétre 60 eurót költöttem (1 felnőtt 2 gyerek), volt benne vécépapír, mosogató, kaja (krumpli, kenyér, felvágott, mirelit pizzalap, paradicsomszósz, reszelt sajt, stb...). Spórolunk, de eszünk rendesen.

Persze 5 főre többet kell számolni és én tudok akciósan vásárolni, tehát pl. meg tudom venni a nagyobb adag tésztát, nekik a rövidebb időre több költségük lesz, de ha ügyesen szervezik, akkor ki lehet belőle jönni.


Annyi a kérdés, hogy ahol apartmant bérel

2014. jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy 400-ból nem tudnak elmenni stoppal, sátrazni, és guberálni. Azt kérdezte hogy rendes szállással, rendes nyaralás.

Egyébként sem gondolnám hogy mirelit kaját zabálni és csapvizet inni egy hideg tengerparton nagy nyaralás lenne.


Június-szeptember között van elfogadható hőmérséklet a tengerparti nyaraláshoz. Júni és szpet 22 fok az átlaghőmérséklet a tengerparton. Júli, aug 26-27. Szeptemberre egy Budapest-Malaga retúr jegy a wizznél 75 ezer forint. Tehát a költségvetés már itt megborult. A legolcsóbb szállás amit találtam erre az időszakra, egy hétre 375 euró (nem malagán hanem egy faluban). És ebben még nincsen semmi kaja. Tehát kaja nélkül, utószezonban, a repjegy és a szállás alsóhangon 90/fő. De például ha olyan helyre mennek ahova nem megy repülő, még meg kell oldaniuk a transzfert is. Meg lehet kell enni valami ételt is egy hét alatt.

2014. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 testvérem, köszönjük hogy megosztottad tapasztalataidat.

Valamit nagyon elnéztél. De nem baj, ülj le, menj haza, és gondolkozz.

2014. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ha ez az oldal arra való hogy mások kérdéseit megválaszoljuk, akkor neked miért kell testvérezni és az én kommentemre reagálni? Keress repjegyet, keress szállást, és írd le amit találtál. Amit én találtam, azt leírtam. És mivel minden évben járok nyaralni, van kis tapasztalatom is. Tény hogy én nem low cost nyaralásokra szoktam járni, de ettől függetlenül van tapasztalatom.


Szóval ha nem a kérdésre válaszolsz, hanem azokat szapulod akik ezt megteszik, akkor te egy irdatlan nagy türhő lehetsz, barátom!

2014. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7: "

Egyébként sem gondolnám hogy mirelit kaját zabálni és csapvizet inni egy hideg tengerparton nagy nyaralás lenne. "


Nem vagyunk egyformák. Én nem járok nagyon étterembe, se kávézókba, de ha nyaralok akkor szeretem ha kiszolgálnak, főzök én elég kávét magamnak az évben.

De más meg azt mondja, hogy mindegy milyen körülmények között, de neki tenger meg homok kell, inkább eszik egy hétig vajas kenyeret.

2014. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!