Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hamarosan Budapestre utazunk...

Hamarosan Budapestre utazunk pár barátommal, lenne pár kérdésem a szálláslehetőségekkel kapcsolattal. Valaki?

Figyelt kérdés

3-an mennénk, március közepe körül. Nézegettem a booking.com hogy milyen hotelek, hostelek vannak. Lényegében egy buli miatt mennénk, és először mennénk Budapestre. A bulizóhely a Dürer kert körül van, és a közelben szeretnénk találni valamit.

Amit kinéztem : [link]

Maximum 40-45 eurót fizetnénk 3 személyre.

Szóval, a kérdéseim:

- Az apartment lényegében mit jelent?

- Ha 3 ágyas szobát választunk, akkor tényleg úgy lesz hogy 1 szobában leszünk mi 3-an, nem pedig ilyen közös hálószobában idegenekkel?

- Este bulizni mennénk, hajnali 5 körül mennénk vissza. Be lehet olyankor menni?

- Sok szállásnál az apróbetűs résznél írják, hogy nincs recepció. Ennél, amit én találtam, ezek szerint van, mivel nem írják?

-Milyen hátránya lenne annak, ha nem lenne recepció?


Köszönöm a válaszokat! 18F


2016. febr. 21. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ár egy normális ár. Az apartment azt jelenti, hogy több légterű, vagyis a hálószobán kívül még van egy nappali szoba is, valamint legtöbbször még egy pici konyha is.

A 3 ágyas szoba, mint a neve is mutatja, 3 ágyas - tehát nem lehet hálóterem idegenekkel...

Hajnali 5-kor is be lehet menni, arra való a recepciós. Ha nem lenne recepció, akkor kulcsot kaptok a bejárati ajtóhoz is. Ilyenkor jegyezzétek fel a recepciós privát telefonszámát (ki szokott lenni írva), hogy bármilyen gond esetén hívhassátok. Neki pedig kötelessége azonnal jönni (legtöbbször ott lakik a szállodában, vagy a szomszédban, vagy a reggeli műszakja miatt egy kanapén éjszakázik a tv-szobában :))

2016. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Hungária körúton megy az 1-es villamos, megjegyzem, itt van a Dörer kert is.


Mit szólnátok egy nem gagyi szállodához 19 euróért éjszakánként?

[link]

2016. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi is ezt a hotelt néztük idáig, jó is lenne, jó árban is van. Csak sajnos bankkártya kell hozzá, és az nem áll rendelkezésemre még. Szóval mindeféleképp olyan kell, ahol csak készpénzben lehet fizetni.

Ez lesz valószínűleg: [link]

A tulajdonostól is érdeklődtem, hogy bankkártya kell e valamihez , és nem kell.Az ott tartózkodás idején kell fizetni KP-ban.

Vélemény erről a helyről?

2016. febr. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!