Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Spanyolország:Madridban és...

Spanyolország:Madridban és Malagában ki tud valami kultúrált szállást, ami viszonylag kedvezményes, és elég közel van a városok központjához, de mégsem túl zajos helyen van? (fontos)

Figyelt kérdés

#nyaralás #Spanyolország #Madrid #Málaga #kedvezményes szállás #csendes környék #városközponti rész
2017. jan. 31. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra vannak a szálláskereső oldalak, hogy merd őket használni.
2017. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Te meg ne offold a kérdésem,ha lehetne... Köszi!

Nem véletlenül tettem fel ide a kérdést!Eddig még nem találtam olyat,amin ezen feltételeknek megfelelne,pláne türhető árban!A tapasztalatok meg mindig duplán jók!Már találtam egy jó szállást itt gyakorin máshova,ezért gondoltam hátha tud valaki Madridba és Malagába is hasonló jót!Aki tud,kérem ossza meg velem is! :)

2017. jan. 31. 20:03
 3/12 A kérdező kommentje:
*olyat,ami
2017. jan. 31. 20:04
 4/12 A kérdező kommentje:

*tűrhető

*Madridban

*Malagában

Fáradt voltam,amikor kommenteltem.

Segítsetek légyszi valami jó szállással!

2017. febr. 2. 15:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Arra vannak a szálláskereső oldalak, hogy merd őket használni.

Te meg ne oktass ki légyszi.

2017. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Te se engem!Vicces,hogy még neked áll feljebb,amikor nem elég,hogy kioktatsz,de egyfolytában offolod a kérdésem!Röhej!Szűrni kéne,hogy ki regisztrálhat gyakorira,mert ennyi bunkó embert,akikkel én már itt találkoztam...röhej!!
2017. febr. 2. 20:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez neked kioktatás,amit én írtam?!Az meg még viccesebb!Leírtam miért nem jó a "javaslatod",amit olyan illedelmesen megfogalmaztál,kicsit sem vagy flegma "barátom"!Ez persze irónia volt,ha nem esne le... ;)
2017. febr. 2. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy nagyon jó kérdés de sajnos a "valami kultúrált" és a "viszonylag kedvezményes" az annyira szélesen szóródik hogy sajnos erre tényleg nem lesz jó. Ráadásul attól mert Józsi két éve talált egy csendes airbnb-t 25 eur-ért a központban arra a világon nincs garancia hogy most is szabad lesz.


Én is sokat vadászok csendes hely után, nincs más, mint szorgosan review-kat olvasni. Ez van, hiába háborogsz, ezt a munkát nem lehet megúszni.

2017. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nekem nem az volt a bajom,hogy keresni kell.Csak nem tudom hol... Mert vagy millió szálláslehetőség van,de nem térnek ki pl mindenhol ezekre,amiket én tudni akarok... Mindig jobban megbízok a saját tapasztalatokban,amit leírnak bizonyos fórumon.Én is volt,hogy ajánlottam már szállást,örültem,hogy tudok segíteni.Ezek szerint mások nem így vannak.Persze tisztelet a kivételnek,itt is van olyan is szerencsére!

2017. febr. 3. 09:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsókám,te nagyon el vagy tévedve! ;) Még angolul is bőven megy,nem,hogy a saját anyanyelvemen!Ne vetítsd ki a problémáidat rám! ;)
2017. febr. 3. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!