Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A booking.com tényleg ajánlhat...

A booking.com tényleg ajánlhat olcsóbb árat?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam a bookingot, legfeljebb a képeket nézegettem rajta. Most írtam az egyik olasz hotelnak, hogy adjon árajánlatot 5 éjszakára, megadtam a dátumot is. Visszaírtak, h kb 150e ft lenne. A booking.com-on ugyanez a szálloda ugyanerre az időre csak 128ezer lenne. Akkor most ha emailben foglalom le a szállást, akkor drágább, mint ha a bookingot használnám?

Tudom kicsit hülye kérdés. De ugye ez nem vmi átverés, vagy fantom ár?



2017. júl. 11. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3 évig dolgoztam egy olaszországi szálloda recepciòkán, többek közt booking-gal is. Most elmagyarázom neked h hogyan működik nagyon egyszerűen. Tegyük fel hogy van az Ariel mosópor , ami eladásra kínálja a termékét teszem azt 1000 forintért a SPAR-nak, az Auchan- nak, meg mondjuk a Tesco-nak. Mindhárman venni szeretnének de ugye nem mindenki ugyanolyan biztos benne hogy sikerül egy bizonyos időn belül eladnia. A SPAR azt mondja hogy vesz belőle 100 at ha az ár lemegy 900 forintra, az Auchan vesz 200 ha az ár lemegy 850 forintra, a Tesco meg azt mondja hogy vesz belőle 1000-et ha az ár 500 forint. Mivel az ariel keresni akar belemegy mindháromba. De ha te felhívod az Arielt ès megkérdezed h mennyibe kerül a mosópor, azt fogjak neked mondani h 1000 forint. Igy lehet az hogy pontosan ugyanazt a termeket 4 különböző áron kaphatod meg. Remelem érthető voltam... jo utat.
2017. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a magyarázatot! Így már értem :)
2017. júl. 17. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!