Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ebben a helyzetben mi a...

Ebben a helyzetben mi a teendő? (Szállásfoglalás)

Figyelt kérdés
Foglaltam egy hotelt aminek el volt írva az ára. 355 forint volt két éjszakára. Kaptam is egy e-mailt egy órán belül, hogy a valódi ára a 100-szorosa. 140000 Won helyett 1400-at írtak véletlenül és a rendes árat akarják velem megfizettetni. Ti elfogadnátok, kérnétek esetleg engedményt vagy elutasítanátok? Végül is ők cseszték el nem én.

2017. okt. 20. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Te sem gondoltad komolyan, hogy annyiért szobát kapsz? Kérhetsz engedményt, de úgyis elhajtanak sztem. Elfogadod vagy elutasítod.
2017. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd le a szállásfoglalást!

Én ezt tenném.

Szerintem keressetek másik szállodát inkább. Elírták, de nehogy már annyival többszörösét megfizessétek, mint aminél alapból szó volt. Ennyire ne legyetek palira vehetők. Hát igen, hibáztak, de ezt úgy lehet megoldani, hogy lemondjátok, és máshova mentek.

2017. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Nem gondoltam, de az engem hol érdekel, hogy ők elírják az árat? Nehogy már nekik álljon feljebb.


#2


Nem mondom le, ha ők nem törlik akkor megyek és annyit fogok fizetni amennyi bookingon ki van írva, ha tetszik nekik ha nem.

2017. okt. 21. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát persze!

A lekvár teszi el a nagymamát.

2017. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem!
2017. okt. 21. 20:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a vendég.
2017. okt. 21. 20:16
 7/9 anonim válasza:
Szerencsére van erre is törvény és nem kell a szállásadónak csődbe menni a webmester hibája miatt. Add fel, egyáltalán nem köteles ennyiért odaadni.
2017. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tévedés, ebben az esetben a booking.com szabályzata a mérvadó mely szerint a megadott áron köteles kiadnia. Persze nem kell a szállodának tönkremenni, ezért kell odafigyelni, hogy ne hagyjanak le nullákat mikor kiírják az árat. Gondolom nem első osztályosok csinálják a dolgot. Mindenesetre nem fogom lemondani és a booking.com-on le van írva a szabályzatban, hogy annyit kell fizetni amennyi oda van írva, egy forinttal sem többet.
2017. okt. 21. 21:20
 9/9 mi a fene ***** válasza:
Majd ird meg, mire mentél velük ?
2017. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!