Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi is pontosan a voucher?...

Bmalmb kérdése:

Mi is pontosan a voucher? Kérlek magyarázzátok el "paraszti" nyelven. :D Pontosan mit is takar,100 % kedvezményt ad vagy csak bizonyos százalékban értendő, stb.

Figyelt kérdés

Kaptam a "Támogatott Turisztikai Iroda"-tól egy e-mailt, amiben ez áll: "Az utazási weboldalakon való aktív tevékenységéért (amikor fizetni kellett volna kiléptem) Ön kiválasztásra került részvételre a Turisztikai Preferencia Felmérésen. A ráfordított időért cserébe adunk Önnek 2 fő számára 3 éjszakára szóló vouchert amelyet a közel 1000 szálláshelyet tartalmazó bázisunkból Ön által kiválasztott szállodában használhatja fel. Voucher a a felmérésen való részvételért: XY részére

Voucher száma: *****

Éjszakák száma: 3

Személyek száma: 2

Érvényes : 6 hónap

A voucher felhasználásához...

válassza ki a kívánt szállodát az elérhető bázisból,

intézze el a foglalást és az érkezés napján mutassa fel a vouchert a recepcióban

éljen a térítésmentes szállás csomaggal és élvezze az üdülést!

A voucher elkészítéséért és az elküldéséért a megadott címre, kibocsátási díjat (3500 Ft) kell fizetni. A voucherrel történő üdülés egyedüli és teljes költsége az az ellátási díj, amit a szálláshelyre érkezéskor kell fizetni.



2018. febr. 10. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy jo nagy atveres. Kifizeted a szallast 'ellatasi dij' cimszo alatt es pluszban 3500 forintot a semmire...
2018. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
jaja, nem nagy buli ez. a voucher kupont, bónt, ajándékutalványt jelent.
2018. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
lehúzás. a voucher amúgy kupont jelent
2018. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, amit te irtal, ez egyszeru lehuzas.

A szo eredeti jelenteset a tobbiek leirtak.

2018. febr. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, ezt én is elkezdtem kitölteni, majd én is megörültem a kuponnak, atzán végigolvastam. Alapvetően a voucher kupont jelent, valahol épp olvastam, hogy Best byte vouchereket sorsolnak, azaz kapsz egy ajándékutalv´anyt, amit 1:1-ben le tudsz ott vásárolni. Itt viszont első körben kifizeted a 3500at, majd utána foglasz szállást, aminek a költségét ugyan az ajándék fedezi, de ki kell fizetni az "ellátási díjat". Szúrópróbaszerűen ránéztem néhány válsztható szállásra, még így is tízezreket kellene fizetni. Mi ráadásul tervezünk is egy 2 személyes 3 éjszakás belföldi utat, de még így is hagytam a francba, olcsóbban megszervezem magam.
2018. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A voucher (magyarosan vócser) tényleg kupon, ami magyarul utalványt jelent. Meghatározott szolgáltatásra, pl. vasúti jegy kiváltására, szállodai ellátás igénybevételére jogosító utalvány (vagyis már ki van fizetve).

A te esetedben nem világos, mi az az ellátási díj, amit a kibocsájtási díjon kívül kell fizetni ?

2018. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. febr. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!