Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy szállodába belföldön,...

Egy szállodába belföldön, bejelentkezhetek "kamu" névvel?

Figyelt kérdés

Vagy muszáj saját adatokat megadni?

Legalább a név lenne jó,ha nema valódi lenne..

Nem szeretném ha nyoma lenne annak,hogy ott jártam ..😬


2018. okt. 6. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel valamilyen szemelyi okmányt be kell mutatni, ezért nem.

Másrészt meg a szállodák nem adják ki az infót arról, hogy ki lakott ott, kivéve hatóságoknak megalapozott gyanu esetén.

2018. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ez egészen biztos?

Tehát ha mondjuk én bemegyek és megkérdem lakik e ottt xy nevü személy,nem mondják meg azt sem,hogy igen vagy nem?

2018. okt. 6. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha bemész egy (normális) hotelbe, hogy X.Y.-t keresed, fel fogják hívni neked telefonon, a szobaszámot nem adják ki. De ez megerősítése annak, hogy ott vagy. Ha valami mókus azután, hogy távoztál megkérdezi, hogy X.Y. lakott-e itt, azt irtó gyorsan elhajtják a francba. A törvény megköveteli vendégkönyv tartását (hivatalosan: vendégnyilvántartó könyv) -- belföldieknek azért, mert abból fizetnek helyi adót, azt az adó elévüléséig meg kell őrizni stb.


Viszont ha búvóhely szóra keresel , akkor találni fogsz bőven olyan helyeket, akik éjszakára is kiadnak helyeket és garantáltan nem fognak igazolványt kérni. búvóhely éjszakai ár, búvóhely éjszakai kedvezmény stb. 8-10000 forintért kapsz egy kis lakást.

2018. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen de ez az elv. aztán a gyakorlatban a szállástól, hoteltől függ.

én is voltam már olyan helyen ahol bemondásra írtak be minden adatot, szal mondhattam volna bármit is ennyi erővel, sose kértek semmit ... úgyh sztem ez nagyon egyedi kérdés

2018. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az adott helytől függ. Főleg magánszállásoknál van, hogy az ifa befizetését elkerülendő, még azt is letagadják, hogy van egyáltalán vendégük. (Volt, hogy megkértek, álljak a kocsival a fészerbe, hogy ne lássa a jegyző, hogy vendég van a faluban!)
2018. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy látpm értitek a lényeget..😬

Viszont nem egy éjszakáról lenne jó,hanem három napról.

És félek,nehogy rosszul süljön el. 😊

2018. okt. 6. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:

A búvóhelyeket én kihagynám!

Jó néhány be van kamerázva...

2018. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!