Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátország, Görögország?

Horvátország, Görögország?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ahol gazdag a tengerparti élővilág és nyugodt, sziklás tengerpartok várnak rám. Olaszországban eddig csak homokos, zavaros vízzel találkoztam, Horvátországban már volt nagyon jó tapasztalatom Krk szigeten, Görögországban még nem jartam, de Korfu is úticél a jövőben. Tudnátok hasonló helyeket, városokat, kisvárosokat mondani, ami természetesen árban is megfelelő?

2019. febr. 25. 14:08
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
A horvátoknál a szigetvilagot ajanlom....ha nem akartok messzire menni akkor cres/losinj/pag szigetek kozul valasztanék!
2019. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha főszezonban mentek, Horvátországban mindenhol nagy a tömeg, esetleg délebbre, távolabbi szigeteken lehet nyugalmasabb helyeket találni.

Korfu jó hely, érdemes autót, motort bérelni és körbeutazni, nagyon változatos a táj. De szinte bármelyik görög sziget jó hely.

2019. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Horvátország mindig nyerő volt ès az is lesz. Èn ezt ajánlom. Az Isztrián voltunk.
2019. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Korfu gyönyörű, Sidariban szálltunk meg, de mivel kis sziget, beautóztuk. (A canal d’lamour tetszett nagyon)

illetve Zakynthoson voltunk,gyönyörű az is.

2019. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. febr. 28. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!