Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire illegális az adott...

Mennyire illegális az adott ötlet?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a 10-20 e ftért bérelhető luxuslakások, vagy épp nyaralók, dolgoztam is ilyen cégnél, ahol több mint 20-30 ingatlant tartottak számon bérbeadásra. Mindegyikhez volt kapukód,vagy chip, 3-4 féle kulcs és bejárati kulcsok.


Mi történik ha ezeket a kulcsokat lemásolom és amikor épp holt szezon van és nincs senki a lakásban esetleg megszállok benne. Gondolom senki sem venné észre, főleg ha valami gazdag befektető üzemelteti. Ha meg igen, akkor mondhatnám, hogy valójában jogosan vagyok ott, csak fizetési problémáink adódtak és rám akarja fogni a tulaj, hogy betörtem, holott itt van, adott kulcsot is.


Tudom, hogy szörnyen rosszul hangzik. Csak egyszerűen zavarónak tartom, hogy a lakások java része kiadásra van fenntartva amit gyakran önkormányzat közeli emberek üzemeltetnek haszonszerzésből, miközben ugyanannyi az esély arra, hogy hajléktalanná váljon az ember.


Szerintem ha a megfelelő időpontban megyek senki sem venné észre, ezek a lakások többnyire hétvégén vannak kiadva. Vagy akár meg lehetne ugyanezt csinálni balatoni villával, kis nyaralóval ahova tavasszal, télen senki sem megy.


2019. márc. 10. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, törvénytelen. Birtokháborítást követsz el.

Ne másokra irigykedj, hogy nekik mi van, hanem dolgozz meg te is egy ilyenért.

Neked hogy esne, ha amíg nem hordod a gatyád, valaki más használná a tudtod nélkül?

2019. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony illegális, és büntetendő.
2019. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez betörés, akárhogy szépítgeted is.
2019. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze Balázska.
2019. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még betörés, hogy saját másolt kulccsal mész be. A bizet, villanyt gondolom hasznalnád, ez már necces is. A luxuslakásos ingatlanok nagy részénel a bejáratnal kamera is lehet. Én nem kockáztatnék.
2019. márc. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megvalósítod a fenti ötleteid valamelyikét biztos,

hogy egy hosszabb időre valóban nem lesz gondod arra, hogy hol lakjál... Ráadásul ingyenesen.

2019. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!