Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek is nagyon durva...

Szerintetek is nagyon durva ez a szállás ár?

Figyelt kérdés

Heló! Ezt a nagyszerű szállásajánlatot találtam Tragaki városában a trivagon: [link]


Kitudnám fizetni simán, de egyáltalán nem éri meg. Van olyan ember akinek az autója nagyon ritka esetben a háza kevesebbet ér mint itt egy éjszaka. Egy hétről meg... Inkább hagyjuk. 6 éjszaka 14 millió!? A hülyének sem éri meg.



2019. márc. 18. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet olyan bérel ki, akinek egyáltalán nem számít a pénz.
2019. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Amit kínálnak azért benne van az ár.

Luxus villa. Pezsgő fürdővel, tengerre nyíló kilátással, saját magán fűtött medence. stb. A minőséget, kényelmet fizeted meg. Nyilván a hátizsákos nyaralósoknak ez baromi drága. Azoknak is drága akik fillére kiszámolják, hogy mennyi pénzt lehet elkölteni. Annak is drága akinek az igénye elég alacsony, neki a szállás csak alvásra kell, mindegy hogy néz ki.

Vannak akik luxus körülmények között nyaralnak, nekik nem sok a 14 millió sem.


Én is mindig megkapom, hogy miért fizetek több mint 1 milliót egy thaiföldi nyaralásra. Mert a szállás nekem nagyon nem mindegy.

2019. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Előttem leírtak mindent ide az fog menni nyaralni akinek semmi nem számít
2019. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
51%
Kitudnám fizetni simán, de egyáltalán nem éri meg. Ha annyira pénzes vagy nem itt panaszkodnál hogy drága. Szóval nem olyan elhanyagolható az a pénz. Menj olcsóbba.
2019. márc. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem azért nem éri meg, mert:

2. Otthon van szauna, jakuzzi, stb...

3. Én nem arra gondoltam hogy úgy nem éri meg hogy pl. elmegyek a férjemmel, hanem arra, hogy egy 9 hónapossal, egy 2 évessel és egy 4 évessel úgyse nagyon marad meg nekik semmi az egészből, mert még kicsik. A férjemmel már voltunk itt. Én arra mondtam, hogy a hülyénekse éri meg, hogy arra költsek több milliót, hogy utána semmire ne emlékezzenek!?

2019. márc. 19. 06:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Ha csak annyi, hogy szerintünk is durva-e, az nagyon olyan álkérdésnek tűnik.

Vannak szállodák, ahol egy napra egy főnek többe kerül, mint a 6 éjszaka itt. S nem áll üresen.

2019. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező.. Most bedobod ide, hogy nem éri meg a gyerekek miatt,szerinted gondolatolvasók vagyunk, hogy tudjuk neked miért nem éri meg? Aki gazdag annak amúgy se számít, hogy emlékeznek a gyerekek vagy nem a szállásra. Különben is drága, luxus szállások mindig is voltak és lesznek, ki is vannak használva rendesen..akit érdekel az lefoglalja, akit nem keres mást. A kérdésed eléggé értelmetlen.
2019. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ebben a kategóriában már nem beszélhetünk arról, hogy valami megéri. Ez a szállás meg aztán főleg nem. Ennyi pénzből 4 ember 5-6 hónapig elég kényelmes körülmények között tud utazni Ázsiában, 2 hónapig masszív luxusban. Ennyit elverni egy hétnyi Görögországra konkrétan szegénységi bizonyítvány.
2019. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Rettentően "szegényszagú" a kérdésed.

(Egy Mercedest is ki tudnál fizetni, mégis Suzukival jársz.)

2019. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van egy S-osztály Mercedes-Benzünk és egy Kia Sorentonk
2019. márc. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!