Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van a navnál tb tartozásom...

Van a navnál tb tartozásom végrehajtás alatt mi a teendő? Többi lent

Figyelt kérdés
200 000ft tb tartozás. A számlámon inkasszò, nem tudok hozzáférni. Most automatikus reszletfizetest kervenyeztem. Ha megkapom akkor utana felszabadul a számlam és le tudom venni a maradék penzt, amit még nem szedett le a nav? Vagy arra ami volt rajta már vessek keresztet? Elvileg eddig az osszes rajtalevorol 53 000ft kerult atutalasra a navnak, a tobbi még rajta van, de nem tudom levenni. Ha elfogadjak a reszletkerelmet akkor automatikusan felszabadul a számlám? Vagy be kell mennem a bankhoz is? Hétfőn kuldtem el a kerelmem kb mennyi idő mulva szuneteltetik a vegrehajtast?
2019. okt. 3. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Felesleges kiírnod többször ugyanazt a történetet...


Mikor szabadul fel a bankszámlád?



- Ha a tartozás esedékességét követő 8 napon belül adtad be a kérelmet, az azt követő napon.


- Ha automatikus részletfizetési kérelmet először nyújtottál be a tartozásra, és a feltételeknek megfelelsz, akkor a benyújtást követő napon


- Ha a fentiek közül egyik sem igaz Rád, akkor a helyt adó határozat jogerőre emelkedésének napján vonják vissza az inkasszót a számládról.

2019. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feltételeknek megfelelek, hetfőn adtam fel, kedden megkapták. Akkor szerdán már nem kellett volna, hogy rajta legyen az inkasszo... de ma is rsjta van. Inkabb bemegyek szemelyesen a navhoz. Csak mindig munkaidoben van persze nyitva...
2019. okt. 3. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefonálhatsz is, hogy mégis mire számítsál, mikor szabadítják fel a számládat.
2019. okt. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!