Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Babér számfejtő szoftver...

Babér számfejtő szoftver könyvelés feladás?

Figyelt kérdés

Babérból az önellenőrzések feladására van lehetőség a számvitel felé?

Én nem nyúlhatok a programhoz, mert nem én vagyok a bérszámfejtő, viszont szükségem van az adatra a könyveléshez. Csak az önell tételek feladására van mód, vagy listázására excelbe?

Munkaszámonként költséghelyenként dolgozó kódonként kéne feladni. És a dolgozó kód miatt nem nyúlhatok hozzá, egyessével meg nagyon hosszú


2019. dec. 4. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon, nagyon nagy baj lehet annál a cégnél, ahol a dolgozó ezt a gyk-n kérdezi meg.
2019. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha vadul tiltakozik, hogy azt nem tudja kezelni, sem a hóközi kifizetést sem semmi mást, csak a normál bérszámfejtést, akkor megkérdezem, azt aki használja. Mivel én nem fejtek bért, nem használtam még, és nem is akarom...
2019. dec. 4. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
MEgkérdezed a Babért, mert segítenek, megkérdezel szakmai csoportokat. De nem a gyk-t.
2019. dec. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most tényleg ezen rugózól, hogy itt kérdeztem.

Ennek a topiknak az ilyen kérdések lennének a kényege. Amikor valami újdonsággal találkozik valaki a dzakmában. Nem az ingyen könyvelő adótanácsadó kérdéseknek.


Pl egy válasz. Nem nem tudja

B verzió beállítás 3.szakasz 4.alpötty...

Ezzel felmegyek, és túrkálás nélkül lekérjük, azt jócakát... Nem konkrét számfejtés, programismeret, az meg lehet valakinek szakmai tudása nélkül is, vili

2019. dec. 5. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!