Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az M30as kódú papirt a bevalla...

Az M30as kódú papirt a bevallashoz kitöl kapom ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, tavaly is azon voltam. A munkáltatóm nem küldött nekem ilyet januarban (nem ő a kifizetőhelyem)

Az OEP a kifizetőhelyem, de onnan se kaptam semmilyen papirt. Melyiket keressem fel ezügyben? Őket, vagy a munkáltatóm?


2020. máj. 7. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatódnak ehhez semmi köze. Államkincstártól kellett volna igazolást kapnod. Két lehetőséged van: ha van ügyfélkapud, akkor az e-szja oldalon látnod kell mindent, ha nincs, akkor érdeklődni a folyósító szervnél, hogy küldjék ki újra.
2020. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az államkincstár ilyet nem szokott elfelejteni. Valószínűleg nem M30-as igazolást kell keresned hozzá. Más jellegű iraton szokták igazolni az ellátásokat. Az viszont rá van írva, hogy az adóbevalláshoz adják ki.
2020. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!