Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ajánlanátok olyan számlázó...

Ajánlanátok olyan számlázó programot, ami ?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom, hogy bizonyos esetekben tudok számlázó programmal számlát kiállítani, de van amikor kézi számlát kell kiállítanom, amit ugye utólag be kell pötyögnöm a NAV rendszerébe.

Megnéztem a NAV számlázóját és a kézi számla feltöltőjét, de egyáltalán nem tetszik.

És akkor a kérdés:

Létezik olyan fizetős számlázó program, amibe a kézi számlákat is be tudom írni és azt is elküldi a NAV rendszerébe ?

Nem akarok külön gépi számlázót használni és külön a NAV bepötyögést a kézi számlák esetében.


2020. jún. 26. 00:09
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%

Hát őszintén szólva én még nem hallottam ilyen megoldásról és igazából kétlem, hogy ilyen programot találj a piacon.

Viszont miért nem jó egy online számlázó program? Egy billingo vagy szamlazz.hu mondjuk? Ingyenesek, telefonról fél perc alatt megírod a számlát, kimegy mailben a partnernek, az adatszolgáltatás pedig automatikus. Ez nem lehet opció?

2020. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, mint az első válaszoló, amit szeretnél olyan nincs és nem is lehet jogszerűen.
2020. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

1-es, próbálj meg egy olyan embernek gépi számlát kiállítani, akinek számítógépe sincs, nem, hogy email címe.

Sok esetben nem oldható meg papír alapú számla nélkül.

Egyébként meg, ha jól tudom elektronikus úton csak olyannak küldhetsz, aki ebbe előzetesen beleegyezik.

2020. jún. 26. 01:17
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Az csak e-számlára vonatkozik, hogy előzetesen bele kell egyezni. De zárt rendszerből kiállított számlát (ilyenek az online számlázók pl) pdf-ként e-mailben is lehet küldeni, semmi akadálya nincs.

Értem a problémádat, viszont ebben az esetben lehet egyszerűbb beszerezni egy apró hordozható blokknyomtatót, és pl billingon keresztül helyben ki is tudod nyomtatni és elfér az egész a zsebedben.

De értelek én persze amúgy. Írj továbbra is tömbbe, csak akkor sajnos nem tudod elkerülni az egyesével jelentgetést :\

2020. jún. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne a jó megoldás, de ez valahogy nagyon el van cseszve. Ahelyett, hogy dolgoznék, adminisztrációval kell foglalkoznom.
2020. jún. 26. 01:46
 6/55 anonim ***** válasza:

Tudom, átérzem. Azért is próbáltam több alternatívát javasolni a problémára.

Nekem a telefonos számlázás vált be, már régóta azt használom, bár igaz, hogy az én ügyfeleimnek mind van mail címe.

2020. jún. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Csak a nav oldalán lehet kézi számlát feltölteni. Szóval marad az, hogy a tömbös számlákat szépen este bepötyögöd a nav felületére.
2020. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

Létezik olyan fizetős számlázó program, amibe a kézi számlákat is be tudom írni és azt is elküldi a NAV rendszerébe ?


Ha a kézi számládat még számlázóba is felviszed, az dupla bevétel :D


Attól egy számla nem lesz elektronikus számla, hogy te programmal állítod ki. Ez pont olyan papír alapú számla, mint a tömböd.

A számlázz.hu tud olyan számlaképet, amit egy egyszerű, hordozható, hőpapíros nyomtatóra tudsz küldeni (8 cm széles a számla).

Nem tudom, mit csinálsz, de veszel egy nyomtatót, kicsit vagy nagyot és no problem. NEm kell küldözgetni semmit.

2020. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Apósom is hasonló gondban van, mert pl szokott ablakot szerelni és akkor ott a helyszínen állítja ki a kp-s számlát, szóval előre nem fog kibocsátani számlát otthon számítógépen nyomtatón, a másik, hogy utólag se fog vele szaladgálni. A számítógépet is éppen elkezeli, szóval okostelón se fog nagyon számlázgatni, egy ilyen kézi nyomtató pedig 50-100 ezer Ft körül van. Azt mondta, inkább marad a tömbnél, aztán ha hazaért feltölti ami van.
2020. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
40-ért már van kézi számlázó.
2020. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!