Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha bemegyek a NAV-hoz csekket...

Ha bemegyek a NAV-hoz csekket kérni a TB befizetéséhez, akkor ellenőrzik, hogy van-e elmaradásom?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 18:56
 1/7 anonim válasza:
Azt szerintem mindenképp ellenőrzik.A tb fizetése pedig kötelező.Szociális rászorultsági alapon az önkormányzat átvállalja.Ha elmaradás van kérelemmel lehet próbálkozni.
2017. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ki fog derülni. Ha nem mész be, akkor is ki fog egy idő után és majd küldik a csekkeket a tartozásról
2017. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek a csekk, bankkártyával is fizetheted az interneten. Amúgy feltétlenül nézik meg az egyenleged, miért nézné. És ha van elmaradásod sincs semmi csak jön rá az éves 0,9% kamat. A késedelmi pótlékot is befizetheted online bankkártyával. Vagy arra is kérjél csekket.
2017. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Javítás: nem feltétlenül nézik meg az egyenleged*
2017. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy tudom bankkártyával fizetni? Ügyfélkapun esetleg, vagy van erre szolgáló webes felülete a NAV-nak?
2017. máj. 16. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun, amikor lekéred a számládról az egyenleget van fizetés gomb.


Itt leírtam a 3. hozzászólásban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-ko..

2017. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor egy éve bementem a NAV-hoz az EÜ szolgáltatási járulék fizetési kötelezettségem bejelentését megtenni, az ügyintéző látta az aktuális egyenlegemet (túlfizetésemet) és nem mondta meg az egyenlegét: helyette megmondta melyik űrlapot kell beadni, hogy megmondják az állást.

Az ügyfélkapu jó ötlet, nekem nincs tapasztalatom azzal.

2017. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!