Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adótartozàsra Rèszletizetèst...

Adótartozàsra Rèszletizetèst kértem, de lehet kérni, hogy mègis kifizethessem egyösszegben?Ha igen, csak szemèlyesen lehet csak intèzni, vagy postàznak csekket?

Figyelt kérdés
Erről vonatkozóan nem talaâltam informàciót. Köszönöm előre is,ha tud valaki segíteni.

2021. jan. 4. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha részletfizetést kaptál, attól nyugodtan elutalhatod vagy csekken kifizetheted az egészet, erre nem kell külön engedélyt kérni, és magyarázkodni sem kell. Örülni fognak hogy egyosszegben befolyt a pénz.


Önkormányzatnal dolgoztam adóosztalyon, sokszor kértek tőlünk részletfizetést, aztán valahogy mégis lett pénzük és egyben elutaltak. Mi csak örültünk mert kevesebb meló van vele, plusz nincs kintlévőség.


Nyugodtan utald, fizesd ki, nem baj, hogy kaptál részletfizetést.

2021. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon szépen köszönöm a rèszletes tàjèkoztatàst, nagyon rendes tőled! Ment is a zöld, szèp estèt :)
2021. jan. 4. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
😊 Nagyon szívesen, örülök hogy segített a válaszom. Köszönöm, neked is szép estét. 😊
2021. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!