Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyéni vállalkozó szeretnék...

Egyéni vállalkozó szeretnék lenni, fodrász vagyok, segítség kellene?

Figyelt kérdés
könyvelői segítségem csak 2 hét mulva lesz, de már holnap vállalkozóvá szeretnék válni, csak nagyon hülye vagyok hozzá. elkezdtem elektronikus úton kitölteni, de elakadtam az adózással kapcsolatos résznél. tudna valaki segíteni, aki ismeri ezt a nyomtaványt?
2010. aug. 16. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ne felejtsd el ellenőrizni a nyomtatványt a kék pipával mielőtt elküldöd.
2010. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

na, hiányol valamit.


A mező kitöltése kötelező! (Hibakód=<186/>)

(Lap: Adózás és számvitel, Sorszám: 3,

Belső azonosító=___1657, Import azonosító=1680, Közös azonosító=0GXXXXC003A)



ez az oldalam ugy néz ki, hogy


alanyi adómentesség pipa

átalanyadózást nem választom pipa

közösségi adószámo nem kérem pipa, ennyi, a többit üresen hagytam

2010. aug. 17. 11:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, bocsánat. Elkerülte a figyelmemet, hogy a számvitellel és biztosítási jogviszonnyal kapcsolatos adatoknál a 3. pontot ki kell tölteni. A piros fülecskére kattintva legördül egy lista,és ki kell választani a megfelelőt. Ha főállású egyéni vállalkozó leszel, akkor az elsőt kell választani.
2010. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!