Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Meg tudok úgy nyitni online...

Meg tudok úgy nyitni online egy vállalkozást és könyvelőt intézni, hogy sehova nem kell elmennem személyesen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Ha van ügyfélkapud (ami kötelező a vállalkozáshoz amúgy), akkor igen. Én rengeteg vállalkozást nyitottam így az ügyfeleimnek az elmúlt évek során. Van olyan ügyfelem, akinek több mint 10 éve könyvelek és még soha nem találkoztunk személyesen :) Könyvelési anyag felhőn keresztül jön, ha esetlegesen aláírnivaló van, akkor azt elektronikussal szintén el lehet intézni.

Persze ez csak akkor, ha egyéni vállalkozásról beszélünk. Társas vállalkozáshoz muszáj lesz személyesen ügyvédhez, bankba menni azért.

2021. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm. :) Akkor ügyfélkaput nem lehet elintézni online, azt muszáj személyesen? Még nincs nekem.
2021. márc. 20. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van e-személyid, akkor elvileg azt is el tudod intézni online.
2021. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!