Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A munkahelyeknek nem kellene...

A munkahelyeknek nem kellene adnia olyan adobevallásos papirt minden évben? Nem kaptam semmit es szeretnék adot visszaigényelni. Azt hogyan tehetem meg?

Figyelt kérdés

Elvileg a nav megcsinalja mindenki bevallasát. Onnan sem kaptam semmit

Sima alkalmazott vagyok


2021. márc. 23. 06:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

Milyen céges ügyfélkapuról beszélsz? A cégkapu? Onnan nem tudod leszedni.


Vagy valami saját céges felület? Ha oda fel van töltve, akkor le tudod tölteni. Te nem tudod legenerálni, ahhoz hozzá kell férni a bérprogramhoz vagy egyéb vállalatirányítási rendszerhez megfelelő jogosultsággal.


Nem lenne egyszerűbb, ha kérnél egy m30-ast?


Vagy megnézed ügyfélkapuval, hogy mi van az eszja portálon?

2021. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Most ez az m30 as fontos valamihez?

A nav eddig megcsinalta magátol is automatikusan. Nekem annyi elég lenne. Ha kikuldené postán mint eddig. Nem értem miert nem kuldte ki

2021. márc. 23. 14:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Ember!

Kérni kell, hogy postázzák! Nem automatikusan küldik!

2021. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Eddog nem kértem, mégis minden èvben postàzta a NAV.

Már megint uj szabályok vannak?

2021. márc. 24. 03:54
 15/18 A kérdező kommentje:

Csak visszajelzést vártak hogy elfogadom e. Es ennyi. Es vissza is jeleztem hogy modositást kèrek.

Most meg nem jön.

2021. márc. 24. 03:55
 16/18 anonim ***** válasza:

Valami zavar van a történetben...


Azt, hogy a bevallástervezetet a NAV a lakcímedre kiküldje, kezdetektől fogva kérni kellett. Idén is. Április 15-ig meghosszabbították a kérés lehetőségét.


Ilyen módokon kérheted. Ha még nem tetted meg, akkor tedd meg, utána "jönni" fog.


[link]

2021. márc. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

". Április 15-ig meghosszabbították a kérés lehetőségét."


Mekkora mákom van, jesszus.


Nekem abszolut nem rémlett, hogy évente kérincsélném ezt a navtol, hogy küldje ki a tervezetet

2021. márc. 24. 05:17
 18/18 A kérdező kommentje:
Hálám!
2021. márc. 24. 05:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!