Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 4 hónapot dolgoztam tavaly,...

4 hónapot dolgoztam tavaly, 380 ezer Ft a jövedelmem az ügyfélkapu szerint, hány órába lehetek bejelentve?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kerdezt meg fonokodet.
2021. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A járulékadat kivonaton meg tudod nézni ebev-en, a jogviszony adatszolgáltatás rész is tajta van
2021. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Leírja konkrétan hány órára szól a bejelentés?


Mert csak összegeket látok, meg levont adót.

2021. jún. 28. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, ott kellene lennie szerintem elvileg, most nem vagyok gépnél de este megnézek neked egy ilyet és megmondom pontosan hol derül ki
2021. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a biztosítási jogviszonyaidat is le tudod kérdezni külön ebev-en, egy excelbe kiadja a beálliított időszakra hogy milyen adatokkal küldték be rád a bejelentéseket
2021. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem egy járulékadat kivonatot is, kérdező

Rajta van a munkaidő is. A szűrkített rész után a bevalott időszak meg a bérnek mnősülő összeg meg az adóelőleg alapja után ott van hogy milyen munkakörbe voltál foglalkoztatva azon jövedelmi időszak alatt, meg az is hogy milyen munkaidejű voltál, meg hogy heti hány órás

2021. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minimálbéren, 8 órában az 3,5 hónap.
2021. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megvan, ezer köszönet! Heti 20 órában vagyok csak bejelentve.. :-(
2021. jún. 29. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
... és ezt csak úgy tudod, ha lekéred a kormányzati nyilvántartásból?!?!?!
2021. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

9-es, mi a gondod vele ha onnan tudja? Neki legalább van annyi sütnivalója hogy magától is utána néz, meg leellenőrzi

Honnan tudod miért nézte meg,esetleg hogy nem csúsztatott a főnöke a bejelentêst illetően, amit nem ártott ha le ellenőrzött, és lehetősége pedig megvan rá? Bármi oka lehet, hogy az ember lecsekkolja

2021. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!