Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy lehet hogy érvénytelen a...

Hogy lehet hogy érvénytelen a egészségügyi biztosításom?

Figyelt kérdés
A héziorvosnál visszadobta a gép,viszont a gyógyszertárben nem.eddig nem volt semmi gond,egy éve itt dolgozom,és be vagyok jelentve rendesen.
2010. aug. 27. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A OEP nyilvántartási rendszere tele van hibával.
2010. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami úgy általában jó dolog, mert így azt se veszik észre, ha nincs TB-d. Ameddig nem mész orvoshoz.
2010. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az OEP-nél mostanában csomó ilyen van. Nálam is gáz volt az orvosnál, felhívtam az OEP-et, be kellett mennem személyesen igazolni a jogosultságom, és két perc alatt megoldották. (az persze más kérdés, miért nekem kell berohangálnom, ha ők hibáztak)
2010. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!és akkor vittél munkáltatóit?vagy milyen papirok kellenek?
2010. aug. 27. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én suliba járok, úgyhogy iskolalátogatásit vittem, igazából nem tudom, mivel tudod igazolni, de gondolom, a munkáltatóival. De ha felhívod az OEP-et és elmondod, mi a gondod, megmondják, mit vigyél be. Tudni fogják, miről beszélsz...
2010. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!