Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyha a multikat úgy lehet...

Hogyha a multikat úgy lehet meg fékezni hogy nem vesszük meg a termékeiket de közben túl nagyok is ahhoz hogy be dőljenek és egy szer öntudatra ébred a társadalom és más termékeket vesz akkor is az adóinkból fogja meg menteni őket az állam?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:17
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
De mutass már rá ezekre az ok okozati összefüggésekre mer eddig nekem fest úgy minta egy be pálinkázottal beszélgetnék. Mutasd már meg milyen az amikor te mész bele mélyen a témába! Idáig az akart lenni a nagyon megvilágító erejű összefüggés hogy nem elég motiváltak az emberek!
2021. júl. 20. 19:56
 32/42 A kérdező kommentje:
Csak nagyon messziről próbálod cirógatni a témát de ha olyan nagyon nem érdemes válaszolnod nekem eddig minek tetted? Fizetnek azért hogy idétlen módon reagálj komoly témakörökre?
2021. júl. 20. 19:59
 33/42 A kérdező kommentje:

Na rajta írd le mit keverek mivel mutass rá! Foglald egy gondolati rendszerbe és vezesd le hogy az alapján mért hülyeség amit mondok!



„De miért kellene megfékezni őket?


Az engem jobban bosszant, hogy az én adómból neveli fel minden jöttment a harmadik gyerekét amit meg sem akart valójában csinálni... Na ezeket hogy fékezed meg?”


Na ne ugorjunk annyira előre először írd le akkor miért tartod hülyeségnek meg fékezni a multikat? Rajta helyezd bele egy gondolati rendszerbe miért nem értesz velem egyet kapcsold össze a világgal és mutasd meg miért hülyeség benne ez?


„Egyébként én tereltem? Te kezdtél el más országokról beszélni amikor a konkrét elméleted gyenge pontját kellett volna megvédened.”


Egyébként igen te tereltél mert arról kezdtél beszélni hogy téged helyette mi bosszant és kérdezni hogyan kell meg fékezni ara mutattam neked példát más országokból ahol meg oldották ezt! Szemben az usával ahol meg simán meg tudnák de mégse! Ugyan is ere a szocializáció a válasz!

2021. júl. 21. 01:32
 34/42 anonim ***** válasza:

Kognitív fösvénység :D


Ezen besírtam, a többit már el sem olvasom inkább utána, mert lefordulnék a székről a röhögéstől.


Gondolom te vagy az LMBTQ ellenes oktatásos témában is az okos.

2021. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Fingom nincs miről beszélsz! Más témakörrel nem foglalkozok! Az megismerési hanyagságot jelent örülök hogy újítottam a fogalmi készleteden! Szerintem se olvasd messze a témakör fölött állsz! Ilyen magas lóról nem hiszen hogy látod még a betűket!

Nagyon próbálod a hivalkodással el érni hogy ne lehessen komolyan venni viszont az elején még nem kocsmai stílusban toltad!


Az elején még komolyan vetted a témát csak tökön rúgtad magad! Attól mert pajzán vagy még nem fogsz értelmesebbnek tűnni!



Tudod aki tényleg nem vesz komolyan valamit azzal nem foglalkozik de te nagyon próbálod el komolytalanítani!


De hogy el magyarázd mért nincs úgy ott valahogy nem jön elő a szak értelem aminek a látszatát igyekszed kelteni mert ha volna nem esne nehezedre!


Azért védelmezzétek a romlott multik által működtetett társadalmatokat nagyon be lehettek sírva a koszfészketekért amin a vesztetek érzitek hogy egyszer ki borul alólatok! Mint a csótányok a tisztítószerrel!



Nagyon útjába vannak az emberi jogok ezeknek a multiknak ott tartunk de főleg a szabadság jogok! Újabb össze esküvés! Az az igazság hogy mindenki a multik csicskája rabszolgája csak kb olyan módon mint a mátrixba! Amint valami nem szolgálja az üzleti érdekeiket már cenzúrázzák lefele! Az egyből össze esküvés elmélet ha úgy akarják transzesztita leszel! Birodalom VS Nemzet állam! A baj hogy a demokraták is a multik csöcsén csüngenek így azok is a birodalom mellett vannak!


Arról ami a fő kérdésem volt nem jött válasz hogy ha mindig ki menti őket az állam hogyha más termékeit vesszük hogyan fékezhetőek meg?

2021. júl. 22. 16:22
 36/42 anonim ***** válasza:
Te milyen szabadsag jogokrol beszel? Naggyon nem vagod mit beszelsz. Multinal dolgozom itban budapesten, egy eve minden masodik penteket megkapunk szabadnapnak ingyen. Jelenleg szinte 60 szabadnapom van ezeket osszeszamitva. Hagyjal mar a hulyesegekkel, menj tanulj ki egy szakmat az helyett hogy x-aktakat nezel
2021. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Nem munkaszabadság! Hanem vélemény szabadság! De burkoltan az emberi jogokkal is szembe tudnak menni!


De egyébként elég ha a saját területünkön kívülre nézünk:


[link]



Hát persze multikkal nyilván nem versenyez senki! Azok nyújtják a legjobb feltételeket minden szinten ez teljesen világos! Más cégeknek meg esélyük nincs ellenük! A területünkön kívül meg gyerekmunka megy háborúkat folytatnak stb! Ahhoz meg hogy megfékezhetőek legyenek azoknak kéne ere rá ébrednie akiknek van pénzük meg venni más kisebb cégek termékeket!


Közben számolják felfele mind a két oldalról Jobb meg baloldali kúrzusokkal a demokráciát.

2021. júl. 22. 22:24
 38/42 anonim ***** válasza:
"De mutass már rá ezekre az ok okozati összefüggésekre mer eddig nekem fest úgy minta egy be pálinkázottal beszélgetnék. "---Szerintem ezzel feladtad neki a magas labdát :), én is 2-er elolvastam amit írtál és úgy sem sikerült ok okozati összefüggést találnom az irományodban.
2021. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Motiváció:


A) Amennyiben nem dolgozol kapsz heti 600 USD munkanélkülit + jár a heti 150 USD élelmiszerjegy + lakhelytől függően extra lakhatási 600 USD támogatás + 3 havonta kérhetsz hirtelen kiadásra 500 USD (pl. mosógépcsere, világítás, fűtés, víz, élelmiszerhiány, gyógyszer, stb.)


B) Elmész dolgozni heti 40 órát min. 15 USD/h = 600 USD és ez esetben nem jár a munkanélküli, nem jár a 3 havi 500 USD, élelmiszerjegy évi 15k USD bér felet a felére csökken, évi 24k felett pedig nincs, az extra lakhatási sem jár 15k felett


C) Elmész dolgozni heti max 20 órát min. 15 USD/h, még mindig jár a heti 600 USD munkanélküli, nem jár a 3 havi 500 USD, élelmiszerjegy évi 15k USD bér felet a felére csökken, évi 24k felett pedig nincs, az extra lakhatási sem jár 15k felett


Kérdező téged melyik motivál?

Amerikában miért van 20m-val több állás mint munkavállaló? OK-OK ezért is kell szavazókat importálnia a demokratáknak...


Tényleg érdekelne a 3 opció közül téged melyik motivál a legjobban és legfőképpen az, hogy MIÉRT?????

2021. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
De hogy jön ide a motiváció nem csak a motiváció számít hanem az is hogy hogyan tudsz fel töltődni meg fejleszteni magad!
2021. aug. 19. 20:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!