Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyha a multikat úgy lehet...

Hogyha a multikat úgy lehet meg fékezni hogy nem vesszük meg a termékeiket de közben túl nagyok is ahhoz hogy be dőljenek és egy szer öntudatra ébred a társadalom és más termékeket vesz akkor is az adóinkból fogja meg menteni őket az állam?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:17
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Meg hogy mennyi időd van a családra emberekre magadra! Ezért van annyi ki égett ember is! Mert agyon hajszolják magukat! De ez is olyan hogy az embernek vannak olyan időszakai amikor nagyon is a hajtás kerül előtérbe szóval nem lehet egy konstans minta szerint azt hinni hogy az a szent igazság! Elménk meg tévesztői a végletek! A vagy ez vagy az gondolkodás! Miért kéne az embert minden áron egy szűk skatulyarendszerbe gyömöszölni?


Ma fel vettem egy felemás zoknit meg kérdezte a boltos hogy nem vettem észre hogy felemás zoknit veszek fel vagy így akartam? Mondtam hogy nem csak úgy fel vettem is is! Az a helyzet hogy nekem csak kellett egy zokni! De ettől még nem járok minden hova felemás zokniba van amikor azért számít hogy ne nézzenek idétlennek máskor meg pont leszarom! Ez a gondolkodás egyszerűen szabadabbá tesz nem erőlködök mindig azon hogy azt nézzem hogy másnak ez tettszike vagy sem! Meg azon hogy mindig rendezett legyek! Javaslom a Magyar társadalom figyelmébe a Guardista című filmet! De lehet a nyugatra is rá férne már ez a szemlélet hogy magára találjon!

2021. aug. 19. 21:24
 42/42 A kérdező kommentje:

Ez a motiváció kicsit háttérbe szorította már az emberi meg társadalmi normákat az a helyzet! Miért pont a motiváció az egyedüli tényező ami alapján meg lehet ítélni egy világot gazdaságot társadalmat? Éppen az a probléma már hogy túl nagy a motiváció!


Nagyon egy oldalú dolog kizárólag a motiváció felől meg közelíteni! A motivált ember is egy idő után ki ég és nem marad benne semmi ami előre viszi!

2021. aug. 24. 13:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!