Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Biztos mar a 25 ev alattiak...

Biztos mar a 25 ev alattiak szja mentessege?

Figyelt kérdés
Tehat az erdekel hogy ez is csak egy beigert dolog vagy mar biztos, elfogadott torveny?
2021. aug. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elegge
2021. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elfogadták. A családosok szja visszatérítése van feltételekhez szabva, az még nem biztos.
2021. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval mostantól 25 év alatt nincs senkinek sem SZJA? De jó is lett volna nekem is 5 évig SZJA mentesség...

Legalább ezt nem kötötték ahhoz, hogy gyártsál gyereket, szóval ez akár egy jó ötlet is lehet. Kár, hogy most viszont ennek az árát is én fogom megfizetni, miközben pl nyugdíjat meg már nem fogok kapni.

2021. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljes mentesség lesz, csak X összegig. Aki felette keres, az a fölére ugyanúgy meg fogja fizetni.

És igen, ez egy jó dolog szerintem, annak ellenére, hogy én is kicsúsztam belőle :(

2021. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aztán csak ésszel srácok! Ugyanis ennek lehet egy olyan hátulütője, hogy a cégek felveszik a frissdiplomást, aztán "úgysincs neki SZJA" alapon kevesebb fizut ajánlanak, mint egyébként tennék.
2021. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!