Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Print On Demand adózás?

Print On Demand adózás?

Figyelt kérdés

Egy Print On Demand-es csoportban láttam,hogy egy könyvelő közzé tett egy bejegyzést,amiben azt a kérdést válaszolta meg,hogy főállás mellett a Print On Demand-hez milyen vállalkozási forma illik.Ezt írta:


Átalányadózás az első hónapokban,majd mellék kata,amikor a bevétel eléri a havi 85.000 fortintos álomhatárt*.

*később az álomhatár módosulni fog.


Aki otthon van az adózás,és a könyvelés világában,letudná nekem fordítani "magyarra" hogy ez mit jelent?18 éves vagyok,és még csak most kezdtem dolgozni,szóval még egy adóbevallást sem csináltam.Előre is köszönöm mindenkinek a választ!


Ja és aki nem tudná hogy mi az a Print On Demand:(Én is még csak tanulgatom,de megpróbálom összefoglalni) Arról szól,hogy megtervezek egy designt-t,és azt feltöltöm különböző termékekre.Lehet ez póló,pulcsi,bögre,tornazsák,stb.,és ha valakinek ez megtetszik,és megrendeli akkor nekem nincs vele semmi teendőm,az adott cég amelynek az oldalára feltöltöttem a design-om,ő intézi a ruhák nyomtatását,a termék szállítását a vásárlónak,számlát is ők küldik,és én az eladott termékekből kapok pénzt.



2021. aug. 12. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy baromságot sikerült akkor összehoznia annak a könyvelőnek.
2021. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező max, 3-5ezer forintért bármelyik könyvelő személyreszabott tanácsadást ad neked
2021. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a közelemben a legtöbb könyvelő azt se tudja hogy mi az a print on demand.
2021. aug. 12. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik könyvelő manapság nem vállal online konzultációt az annyit is ér. Nekem ma is lesz 2.
2021. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
“ legtöbb könyvelő azt se tudja hogy mi az a print on demand.” nem kell tudja, azt kell elmondani neki, milyen jellegű a tevékenység
2021. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!