Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van arra hogy visszavonják a 25 év alattiak szja mentességére vonatkozó törvényt?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,úgyhogy én még elég sokáig adümentes vagyok.De most hogy itt van ez a háborús helyzet,szerintetek mekkora esély van arra,hogy a kormány azt mondja,hogy a háborús helyzetre tekintettel,és a gazdasági válság miatt visszavonja ezt a törvényt?

2022. jún. 3. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A fiataloknak ingyen lakás kéne nem a polotikiusoknak kéne adni mert hiába emelik a politikus fizut szolgálati lakás meg benzin pénz jár igy könyü élni.A fital meg éljen meg nyomorogjon.
2022. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem is kéne nekem ingyen lakás, csak annyi hogy hitelre tudjak egyet venni, és annak kényelmesen fizetni a törlesztőjét. Mert ott tartunk, hogy már hitelre se lehet megvenni egy átlag fizetésből szülői segítség nélkül.
2022. jún. 5. 14:42
 13/16 anonim ***** válasza:
#10 Attól hogy valaki úgy gondolja hogy azonos munkáért azonos bér jár, még nem lesz irigy.
2022. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Irigy vagy a magasabb fizetésre"


Ezt melyik mondatból olvastad ki?


"Szarban van költségvetésileg az ország, erre "megduplázzák" a fizetésüket. "


Ez nem az irigység mondata, hanem a józan észé. Tudod, nem látok benne logikát.

2022. júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mi a f*aszt foglalkozol még ezzel egyáltalán?...
2022. júl. 20. 09:00
 16/16 anonim ***** válasza:
Micsoda szaros szád van kérdező!
2022. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!