Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy könyvelőprogram mennyire...

Egy könyvelőprogram mennyire használható egy laikus számára ?

Figyelt kérdés
Abbahagyja a könyvelőm a tevékenységét és a sok KATA-s miatt úgy gondolom nehezebb lesz könyvelőt találnom. Egyéni vállalkozó vagyok, azt hiszem egyszeres könyvelést végzett eddig a könyvelőm. Cifra dolgaim nincsenek, alanyi ÁFA mentes vagyok. Kibocsátott számlák, bejövő anyagszámlák, telefon, internet elszámolva, ennyi. Képes lehetek ezt könyvelni ? Bár vannak a havi bevallások, meg még ki tudja mi minden.
2022. aug. 15. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább keress könyvelőt. Saját magadnak amúgysem érdemes fizetni a programot, pláne, hogy nem is értesz hozzá.
2022. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A volt katás akinek nem volt könyvelője talál nehezn segítséget, te keress bátran könyvelőt! Mi is vállalunk folyamatosan, ahogy van hely, elvből nem vállalok viszont nem volt könyvelőm katást.
2022. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!