Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Több munkahelyből nézik a 365...

Több munkahelyből nézik a 365 nap tb jogviszonyt vagy muszáj egy helyről meglegyen?

Figyelt kérdés

A párom kapta a csedet, de 2órára volt bejelentve. Átszeretném venni tőle a GYED-et mert az fog járni, viszont nekem az elmúlt 2évben gyermek születés előtt 359nap jogviszonyom volt ami 2 munkahelyből áll össze. Kérdésem az lenne,hogy

Egy munkahelyen kell meglenni 365napnak vagy ez a 359nap 2 munkahelyen is megfelelő?

Tudom ,hogy így is elutasítják majd viszont, aztmondják elutasító határozattal, adjam be a méltányossági gyedre a kérelmet és valószínű megadják. Ez is több mintha anyuka igényelné meg 2órára bejelentve... hisz én 8órára bejelentve kapnám.

Illetve, akkor a családi pótlékot is rám mint apára kell átíratni?

Csak én dolgozom, párom nem, illetve anyós van háztartásban de jelenle ő sem dolgozik.(ezt azért írom le mert elvileg méltányosságinál nézik az egy főre jutót is) . Tanácstalan vagyok, most fog lejárni a CSED a héten. Nem szeretnénk juttatás nélkül maradni, mit javasoltok?



2022. dec. 13. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell egy munkahelyről. Csp-t bármelyikőtök kaphatja.
2022. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve, hol lehet megigényelni a méltányosságit? A sima gyed kerelmet beadom a munkahelyemre,azt elutasítják aztán mi a teendőm? Köszönöm a válaszokat előre is!
2022. dec. 13. 23:08
 3/4 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
A méltányosságit is a munkahelyre kell, azok majd tovább küldik a kormányhivatalnak és azok majd döntenek. Szerintem is meg fogod kapni.
2022. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Anyósnál lakunk, gyermekem ide van bejelentve én nem, érdemes előtte átjelentkezzek igaz?
2022. dec. 14. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!