Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha laktóz érzékeny vagyok de...

Ha laktóz érzékeny vagyok de csak az idén tudom orvosilag igazolni akkor nem érvényes rám az 5 évre visszamenőleges adóvisszatérítés?Csak idéntől kapom meg?Erre az évre érvényes adóvisszatérítést?

Figyelt kérdés
Magyarul csak akkor kapnám meg visszamenőlegesen az 5 évre szóló adóvisszatérítést ha van már régóta orvosi igazolásom mondjuk 1999 óta de nem igényeltem vissza az adómat és ha beviszem idén a papírt és lepapítozom bizonyíthatóan hogy 1999 óta laktóz érzékeny vagyok akkor 2023 tól visszamemőlegesen megkapomaz adóvisszatérítést?Jól értelmezem?

#Laktóz adóvisszatérítés
2023. márc. 8. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tenni, hogy gemetikai vizsgálat alapján már nem állítja ki szakorvos az adóigazolást vagyis hivatalosan nem teheti. Kell a H2 kilégzéses teszt.
2023. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11 a H2 kilégzéses tesztet ki csinálja hol?
2023. márc. 10. 12:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy csomó helyen lehet magánban és van 1-2 klinika ahol pedig lehet oepre.
2023. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!