Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » #SZJA#kedvezmény 25ev alattiak...

#SZJA#kedvezmény 25ev alattiaknak ?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy a 25év alattiaknak vissza lehet igényelni pénzt. Elvileg a túlórák után.

Ha nekem nincs nav.gov fiókom, és bemegyek a navos ügyfélszolgálatra vajon eltudják nekem intézni, vagy a fiókon regitsztrálnom kell? 🤍Köszi


2023. máj. 6. 10:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9es! Képzeld nincs e-személyim MIVEL AZ KELL AZ ÜGYFÉLKAPUHOZ! Na de! 22évesen nem kell elvárni tőlem, hogy mindenhez is értsek. Ha annyira okos vagy akkor miért nem írtad le, hogy a munkáltatóm által adott adópapírt, hogyan is kell kitöltenem? Minden 2.fiatal ezért volt bennt a navnál a mai napon, mert nem tudták! Te tudod? Akkor miért nem a kérdésemre válaszoltál? Figyu, majd jövőre elküldöm privibe, jó?

A másik, hol tettem fel én azt a kérdést, hogy nem tudom hol kell csináltatnom ügyfélkaput??????mivel én ilyet nem írtam🤔🤔🤔annyit kérdeztem hogy KELL -E LENNIE FIÓKOMNAK EHEZ AZ ÜGYINTÉZÉSHEZ!!!‼️

Tudjátok mit? képzeljétek, hogy bementem regisztráció nélkül és megtudták csinálni 10percen belül✨ Váó

Ahelyett, hogy értelmetlen válaszokat adnátok, és másokat lenéznétek ...hagyjuk is😉

nem megyek bele!


Ja És ez a tavalyi évemből a túlórák után járt visszaigényelhető adó volt! Mint mondtam is! Ezt mondták ott is! De itt annyi okos van🤦🏽‍♀️

2023. máj. 9. 18:27
 12/12 anonim ***** válasza:

"Kedves 9es! Képzeld nincs e-személyim MIVEL AZ KELL AZ ÜGYFÉLKAPUHOZ!"


Nem kell hozzá!


"Na de! 22évesen nem kell elvárni tőlem, hogy mindenhez is értsek."

Senki nem mondta, hogy kell értened mindenhez. Felesleges a felháborodásod, senki nem hülyézett le, csak jeleztem, hogy a feltett kérdésed alapján nem hiszem, hogy olyan dologban képbe vagy, ami a feltett kérdésednél is bonyolultabb megoldást igényel. Nem azért, mert hülye lennél, hanem azért, mert 22 évesen - ahogy Te is jelezted - nem érthetsz mindenhez. Nem sértegettelek, csak felmértem a körülményeidet.


"Ha annyira okos vagy akkor miért nem írtad le, hogy a munkáltatóm által adott adópapírt, hogyan is kell kitöltenem? Minden 2.fiatal ezért volt bennt a navnál a mai napon, mert nem tudták! Te tudod?"


Igen, tudom. Nem azzal kapcsolatban tetted fel az alapkérdésed.

Egyébként sem küldted volna el a munkáltató által kapott igazolásokat, hogy elkészítsem a bevallásodat és készen átküldjem neked. Ezt tudod, hogy honnan tudom? Mert eddig bárkinek felajánlottam, még senki nem élt a lehetőséggel.


"Akkor miért nem a kérdésemre válaszoltál?"

Arra válaszoltam, szép hosszasan...


"Figyu, majd jövőre elküldöm privibe, jó?"

Rendben van. Küldd! 15 perc múlva visszaküldöm készen.


"A másik, hol tettem fel én azt a kérdést, hogy nem tudom hol kell csináltatnom ügyfélkaput??????mivel én ilyet nem írtam🤔🤔🤔annyit kérdeztem hogy KELL -E LENNIE FIÓKOMNAK EHEZ AZ ÜGYINTÉZÉSHEZ!!!‼️"

Szerintem túlgondoltad a válaszokat, és feleslegesen sértődtél meg.


"Tudjátok mit? képzeljétek, hogy bementem regisztráció nélkül és megtudták csinálni 10percen belül✨ Váó

Ez tényleg váóóóóó! Még a végén kiderül, hogy az, akinek a feladata, ért is hozzá.


"Ahelyett, hogy értelmetlen válaszokat adnátok, és másokat lenéznétek ...hagyjuk is😉"

Nem találom az értelmetlen választ. Lehet, hogy pont arra gondolsz, amivel kapcsolatban írtam, hogy inkább "hagyjuk", mert nem ismered az utat, csak jobban belebonyolódnál.


"nem megyek bele!"


Ez okos ötlet volt tőled. ;)

2023. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!