Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » E748 betegségre ugyanúgy jár...

E748 betegségre ugyanúgy jár adókedvezmény és ugyanúgy a háziorvos ad ki erről egy a4es papírt, vagy változtak a szabályok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 09:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A "többnyire" és a "valószínűleg" szavakkal van gondom. És persze az utolsó mondat elejével.
2023. máj. 15. 05:07
 12/19 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom hogy van valamekkora esélye annak hogy a papír jó.
2023. máj. 15. 05:08
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak ugye a NAV közleményben leírt egyik feltétel hiányzik róla... Az lehet hogy nem láttad magát a papírt viszont leírtam hogy mi az ami hiányzik...
2023. máj. 15. 06:49
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor uccu, indulj neki és javíttasd ki!

Mégis milyen más tanácsot vársz, ha semmilyen válasz nem jó neked?


Eddig nem kötött bele a NAV, valószínűleg ezután sem fog.

2023. máj. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Csakhogy is egy új követelmény nem? Az idei. Olyanok tanácsát várom akik tudják hogy miről van szó.
2023. máj. 16. 08:31
 16/19 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy eddig nem volt NAV ellenőrzés. Az alapokkal sem vagy tisztában.
2023. máj. 16. 08:31
 17/19 anonim ***** válasza:

"Arról nem is beszélve hogy eddig nem volt NAV ellenőrzés."


Hogyne lett volna...


Biztos lehetsz benne, ha a doki adatot szolgáltatott arról, hogy kiállított egy olyan jellegű igazolást, amivel kapcsolatban SZJA kedvezményre vagy jogosult, akkor nagyon nem fogják azt felülbírálni, akármilyen "hiányos" adattartalmú fecnit lobogtatsz meg előttük.

De mint mondottam, ha aggályaid vannak, akkor futás és beszélsz meg a dokival, hogy tipi-topi igazolást állítson ki részedre.

2023. máj. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

" nem nagyon". Az engem nem vigasztal, ha csak kicsit biralják felül. Ráadásul nem is felülbírálásra szól a kérdés.


"Arról nem is beszélve hogy eddig nem volt NAV ellenőrzés."



Hogyne lett volna...


Akkor rossz embert figyeltél meg mert nálam nem volt.

2023. máj. 17. 05:39
 19/19 A kérdező kommentje:
Hogy van ez? 800400 Ft de csak az adóalapot csökkenti vagyis az adót 120 060 forinttal fogja csökkenteni?
2023. máj. 17. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!