Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az EFO-s bejelentés munkaválla...

Az EFO-s bejelentés munkavállalóként hogyan, pontosan hol ellenőrizhető a neten, és mennyi idő elteltével? Másnap már látni kellene az előző napi bejelentést?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék heteket ingyen dolgozni vagy jogilag instabil helyzetbe kerülni!

2023. jún. 17. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapud, akkor az ügyfélportálon meg tudod nézni.

Elméletileg már aznap, gyakorlatilag sokszor van csúszás benne.

2023. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, van ügyfélkapum, de jeelnleg ha jól látom nem működik az ügyfélportál.


De akkor ha mondjuk dolgoztam szerdán, csütörtökön, azt már következő hét hétfő este látnom kellene nem?

2023. jún. 18. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Nálam működik
2023. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már nálam is, köszi!

Megvan igaz nem napra pontosan, de legalább látszik...


Miért ilyen SZAR ez az egész amúgy?


Alig lehet megtalálni, nem pontos, nálam mindenhová egy napokat jelez csak, pedig évekkel ezelőtt is vannak alkalmis bejelentéseim olyanoktól akikről eddig azt gondoltam kajak feketén akarták nyomni, és a végén nem kifizetni, aztán emiatt is balhéztam velük össze.

Az egyiknél még 2016-ba két hetet nyomtam le, de csak egy nap látszik..


A legutóbbinál is múlthét csütörtökön kezdtem és dolgoztam 3 napot, de csak egy napot jelez, a 17.-e szombatot.


Az összes alkalmis még évekkel ezelőtti is "új" státuszba van.

2023. jún. 19. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!