Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen típusú vállalkozást...

Milyen típusú vállalkozást kezdjek dropshippinghez?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni dropshippingelni legálisan, úgy, hogy Magyarországon élek, és Amerikai embereknek, Amerikába adom el a dolgokat.

Azért nehéz a kérdés, mert webshopot üzemeltetnék külföldre, és USD-ben fizetnének a vevők.


Hogyan tudom ezt legálisan megvalósítani?

Elég egy szimpla egyéni vállalkozás?



2023. szept. 30. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

"Azért nehéz a kérdés, mert webshopot üzemeltetnék külföldre, és USD-ben fizetnének a vevők."


Nagyon optimista vagy :) Szerezz úgy vevőket, hogy már boldog-boldogtalan dropshippinggel próbálkozik és több milliónyi weboldal létezik ami ezt csinálja... Így hogy magadtól még a vállalkpzási formának sem vagy képes utánanézni te biztos hogy nem fogsz érvényesülni ezen a piacon. Légy hálás mert megspóroltam neked a weblap elkészítésének és üzemeletésének a költségét + a marketing árát (ha egyáltalán gondoltál az utóbbira)

2023. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Természetesen gondoltam a Marketingre, az oldal üzemeltetését, pedig bízd csak rám. :) (egyébként Shopify-t ha ismered, rájössz, hogy elég olcsó a weboldal)

A marketinggel nem lesz gondom, és nem is abban kértem segítséget. Kérlek a kérdésemre válaszolj.

2023. szept. 30. 00:23
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Utazz vissza 6-8 évet amikor ezt még menő volt elkezdeni.

Kezdd el.

2023-ban pedig majmolj be embereket webes kurzusokkal pénzügyi influencerként a bérelt ferraridból vlogolva, hogy mekkora buli elkezdeni a dropshipinget, és röhögj rajtuk.

2023. szept. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Beszeljegy konyvelovel. Egyeni is jo lehet de szerintem nem erdemes...
2023. szept. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

"Utazz vissza 6-8 évet amikor ezt még menő volt elkezdeni.


Kezdd el.


2023-ban pedig majmolj be embereket webes kurzusokkal pénzügyi influencerként a bérelt ferraridból vlogolva, hogy mekkora buli elkezdeni a dropshipinget, és röhögj rajtuk."


Ahhoz vissza sem kell utazni az időben és bele sem kell kezdeni a dropshippingbe, elég csak összeállítani egy semmit nem érő kurzust ahol elböfög pár ingyenesen is elérhető közhelyet, a sok idióta pedig elhiszi hogy mekkora dropshipping guru / micsoda pénz van a dropshippingben pedig pusztán a sok hülye lehúzásából szerzi a bevételét akik előfizetnek a sz@rjára.

2023. szept. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

"dropshipping" ???

5 éve is out dated volt

2023. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A dropshipping egyáltalán nem halott, rokonom, aki Amerikában él, dropshippingel foglalkozik, idén már volt olyan hónapja, ahmikor 80K dollár volt a forgalma.
2023. szept. 30. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
80K xd
2023. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 mit találsz viccesnek?
2023. szept. 30. 19:49
 10/14 anonim ***** válasza:

" 80K dollár volt a forgalma."


Ezt részletezd

2023. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!