Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ez bűncselekmény a főnököm...

Ez bűncselekmény a főnököm részéről?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 16:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy nagyértékű Vitarát vettek céges autónak, holott csak egy egyszerű használtautóra számítottam. Ráadásul nagyon új kocsi, és még céges matricája sincsen. Szerintetek börtönbe kerülhet?
2023. okt. 13. 16:43
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert vett egy céges kocsit? Csak ezért nemhiszem.
2023. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy céges autót vett, nem bűncselekmény, nem kerülhet érte börtönbe. Az sem bűncselekmény, hogy nem olyan autót vett, amire te számítottál. Sőt, még az sem, hogy új autót vett. Azt pedig nem értem, hogy milyen céges matrica kellene rá, de van egy gyanúm, hogy ennek a hiánya sem jár szabadságvesztéssel.
2023. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagy értékű Vitara???? 🤣
2023. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyobb autót venni, mint amire számítottál nem bűncselekmény.
2023. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Cégnek autót venni sosem volt bűncselekmény, mindegy, hogy milyen árkategóriában beszélhetünk.

A gazdasági társaságok tulajdonában lévő gépjárműveket sosem volt (most sem) kötelező céges logós matricákkal ellátni. Ebből kifolyólag ez sem bűncselekmény.


Nem is értem a felvetést.

2023. okt. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem bűncselekmény.
2023. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy értékű vitára jopofa gyerek vagy 😂😂😂😂😂😂de inkább irigy szerintem
2023. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bűncselekmény, ha adócsalással, korrupcióval stb. párosul.
2023. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!