Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Álláskeresési járadék hogy...

Álláskeresési járadék hogy működik ?

Figyelt kérdés

Sziasztok a férjem 02.12.én jelentkezett ellátásra , de 02.19.én már határozatlan idejű munka szerződést kötött amelyről a papírt 02.23.án én ( így kis könyv stb postán érkezik )adtam le . Az lenne a kérdésem hogy így mikor fogják folyósítani a járulékot ( egy összegbe kértük mind a 90 napot mivel jogosult rá) ? Annyira kapkodtunk az

ügyintézővel hogy nem is jutott eszembe rá kérdezni .



febr. 23. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom ahogy nekem volt, és ahogy nekem akkor mondták.


Mikor lejár a 90 napos folyosítás ideje, amig eredetileg járt volna a pénz, akkor nyilatkozhatsz róla először, hogy a fennmaradó összeg 80x nemtommennyi %-át egy összegben kéred. Akkor még alá kell íratnod egy formanyomtatványt a jelenlegi munkáltatóddal, hogy még mindig náluk dolgozol, és nem az előző munkahelyedre mentél vissza.

febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt a nyilatkozatot vittem ma be nekik , meg egy kérelmet kellet írni hogy egy összegbe szeretnénk és mást nem mondtak és nem is kértek csak hogy a rózsaszín kis könyvet postán küldik mivel én nem vehetem át a férjem helyett .
febr. 23. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az egyösszegű folyósításra vagy kíváncsi, akkor azt a kérelem leadását követő 2 hónapon belül bármikor folyósíthatják. Nem járulék, hanem járadék.
febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!