Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyiért csinálja meg egy...

Mennyiért csinálja meg egy könyvelő az adóbevallást?

Figyelt kérdés
Ugyanis a babázás miatt most nem tudok vele bajlódni... Ha ez érdekes lehet, debreceni viszonylatban érdekelnének az árak.
2009. febr. 8. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Konkrét árakat nem tudok, de gyanúm szerint pár ezer forintot biztos elkérnek,még akkor is ha nem túl bonyolult dologról van szó. Ha betudod szkennelni vagy fotózni az igazolásokat és elküldöd az email címemre szívesen segítek. Az erre szánt összeget pedig inkább költsd a babára.
2009. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítő szándékot!

Viszont nem az én adóbevallásomról van szó (nekem a munkahely még megcsinálja), hanem 2 rokonoméról, akiknek eddig én csináltam meg. Mivel az idén nem tudom vállalni, kérték, hogy érdeklődjem már meg nekik, mennyi lesz, ha könyvelőhöz kell menniük. De azért köszi mégegyszer!

2009. febr. 8. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyám (dolgozik a tescoban 4 órában és van egy magánvállalkozása ) könyvelője a havi könyvelést 5.000 ftért csinálja. Ebben benne van az adóbevallás elkészítése is. Ha elmegyek vele, az enyémet is megcsinálja, nem kér plusz pénzt érte. (igaz, megfogja a 2 papírom, beüti a gépbe a 14 számjegyet és kinyomtatja. Kb 35 mp-et vesz igénybe)

Amúgy az Apeh is megcsinálja-de nem tudom mennyiért.

És lehet, a te céged könyvelője is megcsinálja egy jelképes összegért ha megkéred.

2009. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy kisvárosban lakom, itt 4.000Ft az adóbevallás.

2009. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az apeh ingyen megcsinálja!
2009. febr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!