Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A könyvelő bejelenti a statisz...

A könyvelő bejelenti a statisztikai hivatalhoz az 1032-es nyilvántartási adatlapot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
én könyelőként igen, de tudom, hogy sokan nem teszik meg.
2011. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ha betelefonálok a hivatalba,utána tudnak nézni,hogy le van-e már jelentve?
2011. szept. 26. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
elvileg igen
2011. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te is megteheted,

portal.ksh.hu , és itt meg is tudod nézni, hogy miket kell még beadnod.

Tegnap adtam be a cégemét, még nincs könyvelőnk, 1-2 hónapot kibírunk nélküle is.

2011. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Hogyhogy nincs könyvelőtök? Nekünk van,de még csak költségszámlák vannak...Ezeket el lehetne könyvelni utólag is?Feleslegesen fizetjük a könyvelőt ezek szerint, ha még nincs eladott termékünk?:S
2011. szept. 27. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Könyvelőként ez felháborít. TE aki még nem mentél könyvelőhöz, lassan nyakunkon az évvége, mit vársz? majd megcsinálja egy h---e sos? Ezekbe már belefáradtam.


Te pedig kérdésfeltevő. Nem fizetsz feleslegesen könyvelőt, ugyanis Nem csak statisztika van. Mit fog csinálni vajon a könyvelővel nem rendelkező haverunk, ha kijelölik a céget az un. új cégek ellenőrzésére? VAjon minden be van-e adva? Két nap késésért már bírságolnak. De ő tudja Te pedig tégy belátásod szerint.

2011. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megboldogult édesanyám könyvelő volt, a cégem friss, az alapbevallásokat én is be tudom adni, még szoftverem is van hozzá. Évvégit meg időben elviszem könyvelőhöz, lesz ideje megcsinálni, de leginkább csak szignálnia kell majd.
2011. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szignálni? könyvelőnek? Remélem teljesen észnél vagy.. ésutána ugye vállalja érte a felelősséget. Gratulálok.
2011. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!